Téma týdne: "Jen se smějte"

17. april 2015 at 22:52 | Posted by: Ivet |  TÉMY TÝŽDŇA [Ivet]
"Jen se smějte" je nové téma tohoto týdne. Opět jsem se pokusila nad tímto tématem popřemýšlet a něco pěkného Vám napsat, snad se Vám moje povídání bude líbit. Opět to pojmu pozitivním způsobem i negativním, jelikož se mi dneska stal docela nepříjemný zážitek, o který se musím podělit a taky by mě zajímalo co si o tom myslíte :)

Úsměv, sluší každému a je krásné vidět jak se člověk usmívá. Hned jde na něm poznat, že se cítí dobře a má dobrou náladu, kterou roznáší všude kolem sebe a přenáší jí i na ostatní lidi a kamarády.

Já s úsměvem vykráčím každý den, už jen proto, že mě probudí moje oblíbená písnička na budíku a to i přesto, že musím jít do školy. Ve škole to znáte určitě všichni já s kamarády se smějeme v jednom kuse, když někdo prohodí nějaký malý vtípek, potom se to nese už celý den a nemůžeme se přestat smát. Úsměv přece léčí a omlazuje :)

Ale ironický smích a smát se něčemu v nesprávnou chvíli je jiná věc. Dneska se stala kámoškám ve škole docela nepříjemná věc. Příjdu do školy a vidím kámošku jak je smutná a skoro brečí, že jí nepřipustili k maturitě a má se dostavit do ředitelny. Tak jsme zjíšťovali co se stalo a na tabuli bylo napsané, že spolu s dalšími dvěmi kámoškami z nějakého důvodu nejsou připuštěny k maturitní zkoušce. Tak jsme zjíšťovali co a jak a nakonec jsme zjístili, že to byl nějaký vtípek, který vymyslel náš spolužák. Napsal to on na tabuli, smál se a myslel si, že je to vtipné. Samozřejmě všem ostatním to vtipné nepřišlo a já si v duchu říkala. Fajn "jen se směj" však tobě se to jednou vrátí, to je opravdu hodně černý humor. Myslím, že tohle je jeden z těch případů, kdy dobu na úsměv opravdu neodhadl.

Mnohem raději mám ráda tu veselou náladu, kdy si s kamarády povídám a smějeme se každé blbosti. Já se moc ráda směju a mám ráda pozitivní náladu, kterou můžu roznášet kolem sebe. Slyším lidi kolem sebe říkat jen se usmívej vždyť ti to tak sluší.

Nakonec nejde nic jiného dodat než věta: Jen se usmívejte a podělte se o svůj krásný úsměv i s ostatními :)

Just smileSmile
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vivi Vivi | Web | 19. april 2015 at 15:03 | React

Ja mám celkom rada čierny humor, ale čo je vela, to je vela. Toto už až také vtipné nebolo.
A tiež milujem tie momenty ked sa začneme s kamarátmi smiať a potom to ide celý deň, že až ma bolia ústa a brucho :D úsmev je liek na všetko ! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama