30 Days Challenge • 5 obrázků známých chlapců, kteří jsou podle mě atraktivní (Day 23)

23. june 2015 at 23:23 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • 5 obrázků známých chlapců, kteří jsou podle mě atraktivní (Day 23)


Podle mě jsou v poslední době hodně atraktivní kluci z One Direction. Mají skvělou muziku, jsou hezcí, vydali několik alb a stále jsou na cestách se svým mega turné.

Nechci to mít tak jednoduché a přidávat sem 5 fotek kluků z jedné skupiny a to 1D. I když jsem také jejich velká obdivovatelka a mám je moc ráda. Rozhodla jsem se dnešní challenge věnovat pěti slavným klučičím celebritám, které jsem doposud hodně obdivovala a byli pro mě atraktivní a někteří pořád jsou i když už jsem ze svých tzv. "celebrity lásek" (snad chápete :D ) vyrostla.

Oblíbila jsem si je díky mých oblíbených seriálů, nebo proto jak se chovají, jak vypadají, nebo zpívají. Myslím, že někteří z nich jsou atraktivní i doposud.1. Daniel Radcliffe
Harry Potter, postava na které jsem vyrostla. Pamatuju si jak jednou na Vánoce jsem dostala originál DVD prvních třech dílů a já byla strašně šťastná. Harry se mi začal líbit ve třetím díle (můj nejoblíbenější). Vypadal už tam dospěleji než v předešlých dvou. Moc jsem si ho v té době oblíbila, ty je ho kulaté brýle byly fakt super :D. I když už se Harry Potter teď nenatáčí, stále si myslím, že je Daniel atraktivní a hodně lidí si jej oblíbilo díky této roli stejně jako já.

2. Zac Efron
Zac je proslavený hlavně svou rolí Troye Boltona ve filmové sérii High School Musical. Zaca jsem si oblíbila hned jak jsem ho poznala, doslova jsem se do Troye zamilovala. :D Moc se mi líbíl po vzhledové stránce i vlastnostmi ve filmu, to jak zpívá atd. Hned jsem zjišťovala v jakých dalších filmech hraje abych se na něj mohla koukat :)

3. Nick Jonas
Nicka jsem si oblíbila až když jsem začala poslouchat muziku Jonas Brothers. Už předtím jsem ho viděla v Camp Rocku, ale poté jsem začala poslouchat jejich muziku a později i koukat na seriál Jonas. Holkám ze školy se vždycky více líbil Joe. Možná byl pro ně více atraktivnější, ale mě se vždycky líbil Nick. Přišel mi takový rozumnější a hodnější a teď si myslím, že je i více úspěšnější než Joe.

4. Milo Ventimiglia
Možná Vám jméno nic neříká, ale Jess z Gilmorových děvčat určitě ano. Nebyl to zrovna nejhodnější kluk v tomto seriálu a asi to se mi na něm líbilo. O mnohem více jsem si ho oblíbila až v seriálu Hrdinové, kde si zahrál hlavní roli. Byl hodný, zachraňoval svět atd.

5 Harry Styles
Harry Styles je pro mě asi nejaktrativnější z kluků z 1D. Tím nechci ostatní urazit, ale Harry mi nějak padl do oka nejvíce. V této době mi příjde také nejatraktivnější z ostatních kluků, které jsem vyjmenovala a také ho mám asi doposud nejvíce ráda. Nejvíce se mě na něm líbí jeho úsměv, vlasy, zpěv, vzhled. (Vlastně všechno) :D

Atraktivní celebrita by určitě měla zaujmout hned na první pohled, mít slušné vychování, dobře se reprezentovat, pěkně vypadat (asi jste si všimli, že všichni slavní kluci jsou hezcí). Nevím jak to chodí u kluků a jejich slavných holek, ale holky určitě chápou jaké to je mít takového klučičího atraktivního idola. :))

Doufám, že vám nevadí, že jsem se trošku rozpovídala a nezveřejnila jen těch pět kluků.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement