30 Days Challenge • Čeho si na lidech nejvíce vážím (Day 16)

16. june 2015 at 23:54 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Čeho si na lidech nejvíce vážím (Day 16)


Na mých přátelích, rodině si nejvíce cením toho, že vždycky stojí při mě, když nejvíce potřebuji a dokáží mě podržet a podpořit v dobrém i ve zlém. Moc si toho vážím a jsem vděčná za to, že mám kolem sebe tak super lidi. Samozřejmě na nich také moc vážím jejich přátelství, které je pro život hodně důležité.

Na lidech celkově si moc cením upřímnosti. Už jsem párkrát psala, že jsem moc ráda, když mi někdo řekne upřímně a na rovinu co si myslí. I kdyby mi to mělo ublížit chci slyšet pravdu. Je to pro mě hodně důležité a oceňuji lidi, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor a říct druhému pravdu do očí.

Také si cením lidí, kteří dokáží pro svět udělat něco dobrého a užitečného. Cením si jejich dobrého srdce a jejich ochoty pomoci ostatním, pomocí charitativních akcí, různých přednášek, sponzorů atd. Jsem moc ráda, že na světě existují i takoví hodní lidé.

Dále si také na lidech cením jejich spolehlivosti. Není moc lidí, na které se můžu 100% spolehnout, ale jsem ráda, že jsem pár lidí na které se můžu spolehnout a moc si této lidské vlastnosti cením.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement