30 Days Challenge • Co bych chtěla umět (Day 20)

20. june 2015 at 23:57 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Co bych chtěla umět (Day 20)


Mým velkým snem vždy bylo abych uměla zpívat. Už odmalička jsem běhala s mikrofonem v ruce, ale zpěv mi opravdu nejde. Odhodlám se zpívat pouze když doma nikdo není, také proto jsem si to alespoň trochu vynahradila hrou na klavír.

Vždy jsem obdivovala zpěváky a zpěvačky s úžasným hlasem. Sledovala jsem a stále sleduju různá videa z koncertů, jak vydávají nové klipy a muziku, jezdí na turné a setkávají se s fanoušky. Moc ráda bych měla také ten dar a uměla zpívat. Ne kvůli slávě, ale kvůli toho, že by mě bavilo vystupovat na pódiu a zpívat, skládat texty atd.

Další věc, která je o něco reálnější a kterou bych chtěla umět, jsou jazyky. Umím základní angličtinu, ale nemyslím si, že je na takové úrovni, že bych se domluvila s rodilým mluvčím. Také se učím španělštinu, která by potřebovala také zdokonalit. Oba jazyky se mi moc líbí a moc ráda bych těmito jazyky uměla plynule mluvit. Také bych se chtěla naučit ještě jeden jazyk a to je francouzština nebo italština.

Pokud jde o nějaké nadpřirozené schopnosti chtěla bych létat nebo číst myšlenky, ale to si necháme na někdy jindy.

Co se týká reálnějších věcí, nemám asi žádné další sny. Jsem vděčná za to co mám a umím. Zapracuju na tom abych se zdokonalila v jazycích a to mi prozatím stačí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Chloey Chloey | Web | 21. june 2015 at 0:20 | React

Jsme na tom podobně :) Vždycky jsem chtěla umět zpívat a jako malá jsem prozpěvovala všem a všude. Postupem času jsem si ale všimla podle okolních reakcí, že můj zpěv asi nebude to pravé ořechové :D A od té doby zpívám jedině, když jsem sama doma a mám nahlas písničky :D To s jazyky máme taky podobně. Miluju, vážně miluju angličtinu a snažím se jí učit. Můžu říct, že trochu pokročile umím, ale jsem si jistá, že kdybych přijela do Anglie, tak bych byla v háji. Mám problém s poslechem, prostě neslyším text, pokud má člověk dobrá přízvuk. Čtení mi ale naštěstí problém nedělá (tam díky Bohu přízvuk není :D). Italština je taky krásná, mamka i taťka umí plynule a strašně jim to závidím :) Někdy, až budu mít víc času na ní chci taky zapracovat :) A čtení myšlenek? To by byla paráda! I když bych se asi bála, že se v hodně lidech zklamu.

2 Luci Luci | Email | Web | 21. june 2015 at 15:28 | React

to jsou taková pěkná "přání" :) věřím, že v jazycích se zdokonalíš :)) co se týče zpívání - hraní na klavír chce taky hodně talentu a píle :) taky bych chtěla umět jazyky - nebo aspoň pořádně angličtinu :D ale to je v mém případě pěkně vzdálený cíl :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement