30 Days Challenge • Co miluju (Day 15)

15. june 2015 at 12:17 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Co miluju (Day 15)


Rodina je to nejdůležitější co v životě mám a miluji jí ze všeho nejvíce. Rodina mi poskytla domov, lásku, přátelství, pocit štěstí a vše co potřebuji k životu. Rodina mě drží pevně při zemi, abych neudělala žádnou hloupost. Táta s mámou pro mě znamenají všechno a i když máme v rodině pár problémů, kvůli kterých se občas trápím. Miluji je nadevše a za nikoho jiného bych je nevyměnila.

Hudba je můj život a hodně důležitá v mém životě. Věnuju se hudbě už od malička a i když ze mě nikdy nebude zpěvačka, je pro mě hodně důležitá. Texty písní ke mě promlouvají, když je nejhůře, pozvednou mě výše a zlepší náladu. Zpěvačka Demi Lovato mi dala spoustu moudra do života a její texty, jak kdyby v některých situacích psaly můj příběh. "Without music, it would be really, really hard to survive and really, really hard to stay in recovery."

Další věc, kterou naprosto zbožňuju, je můj malý domácí mazlíček. Před čtyřmi lety jsem si pořídila malou kočičku, která je pro mě jako moje malé děťátko. Už si nedokážu bez ní představit život. Vždy když přicházím ze školy, nebo od někud jinud, ona čeká u dveří a je ráda, že mě vidí. Spí se mnou v posteli a neustále je mi nablízku.

Dále jsou maličkosti, které miluju, jako jsou zmrzlina, džus, blogování, trávení volného času s přáteli atd. ale bez rodiny bych nedokázala žít jsem moc vděčná za to, že mám šťastnou a zdravou rodinu, která mě má ráda a dala mi do života spoustu důležitých věcí. :) "Family is not an important thing. It's everything."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement