30 Days Challenge • Co pro mě znamenají rodiče (Day 22)

22. june 2015 at 21:53 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Co pro mě znamenají rodiče (Day 22)


Pocit lásky, domova, bezpečí a štěstí. To jsou slova, která mě spojují s mými rodiči. Táta a máma dva lidé, kteří mi dali život, dali mi mé jméno a poskytli domov. Jsou to dva nejdůležitější lidé v mém životě. Lepší rodiče jsem si přát nepohla a jsem vděčná za to, že je mám.

Oba mi dali do života spoustu užitečného. Naučili mě chodit, mluvit ... Vzpomínám na ty okamžiky, kdy mě taťka učil jezdit na kole nebo zavazovat tkaničky, nebo když mě mamka učila vyšívat, poznávat barvy a četla pohádku na dobrou noc. A také když mě vedli první den do školy.

Taťka je ten přísnější z rodičů a především němu vděčím za to, že se ze mě nestala malá rozmazlená holka. Mamka by pro mě udělala všechno. Ale taťka mě naučil samostatnosti a to, že se umím o sebe sama postarat a nemůžu vše dostat zadarmo. Mámě jsem moc vděčná za pečlivou výchovu, její trpělivost když jsem v noci brečela jako malá a ona pořád vstávala aby mě utěšila. Za její ochotu vždy pomoci, i když jsem věci dělala na poslední chvíli a ona mi řekla, že je mám udělat už o mnoho dříve. Uklízela za mě nepořádek, který jsem dělala pořád.

I když se občas nepohodnem, mám je moc ráda a za nikoho bych je nikdy nevyměnila. S taťkou si často vyměňujeme názory, ale vždy mi dojde, že má pravdu. S každým z nich mám toho hodně společného a ráda s nimi trávím svůj volný čas. S taťkou toho mám hodně společného. Oba máme rádi turistiku a hudbu, sport a tím také trávíme společný čas. S mamkou zase trávím čas nakupováním a koukáním na seriály a filmy, což taťku moc nebaví.

Rodiče pro mě znamenají hodně, nejde ani slovy vyjádřit jak jsem jim vděčná za vše co pro mě udělali, co mě naučili, co pro mě obětovali, koupili ... a především mi dali život a možnost vyrůstat v tak přijemné, hodné a milující rodině. Jsem moc ráda, že je mám a miluju je nadevše <3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luci Luci | Email | Web | 23. june 2015 at 15:24 | React

moc krásný článek ♥ Je vidět, že máš s rodiči dobré vztahy a jak moc ti na nich záleží :) Hned jsem si vzpomněla na své rodiče a na to, jak je mám moc ráda :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama