30 Days Challenge • Co ráda dělám ve volném čase (Day 14)

14. june 2015 at 23:44 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Co ráda dělám ve volném čase (Day 14)


Je spousta činností, které ráda dělám ve svém volném čase, ale obvykle je toho volného času málo a nestíhám se věnovat všem mým koníčkům a zájmům.

Můj dlouhodobý koníček, kterému se věnuju už asi 10 let, je hra na elektrické klávesy a klavír. Každý čtvrtek chodím do hudební školy, kde hraji různé skladby. Mám období, kdy mě hraní baví, ale jsou i doby, kdy hraju pouze z nutností. Nejvíce mě baví hrát moderní hudba.

Největším mým koníčkem, kterému v poslední době věnuju nejvíce času, i když to v poslední době možná nejde znát je blogování a práce na počítači. Denně pokud jsem doma věnuju nějaký čas internetu, hledání nových informací, novinek, grafice a samotnému blogování. Sleduji různé novinky o mých oblíbených interpretech, hercích, nebo novinky ze světa. Vymýšlím a sepisuji články, vytvářím grafiku. Neustále hledám nové programy, s kterými bych mohla pracovat. Občas sleduji nějaké videa na youtube. U toho nesmějí chybět sluchátka a super písničky, které mě vždy doprovází během práce na počítači.

Dále ráda maluju, koukám na filmy, nebo uklízím. Občas (jednou za rok) mám období, kdy mám nutkání pořád něco uklízet. Tato činnost není až tak častá a jako koníček to ani moc nepovažuji. :D

Kromě lenošení u počítače nesmí chybět trošku sportu. Mám ráda turistiku a hory. Ráda chodím na procházky na různé nejvyšší body na horách. Zbožňuju, když výjdu až na vrchol a potom se dívám všude okolo. Je to krásný podívat se na všechno to okolí. Také občas ráda jezdím na kole a hraji badminton.

Jsem ráda, že jsem našla koníčky a zájmy, které mám ráda a věnuji se jim naplno. I když je občas volného času málo, nebo vládne špatná nálada na blog nebo na poslech hudby si vždy čas najdu.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement