30 Days Challenge • Jak jsem se změnila za poslední 2 roky (Day 12)

12. june 2015 at 23:37 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Jak jsem se změnila za poslední 2 roky (Day 12)


Poslední dva roky pro mě byly docela náročné, hodně se toho v mém životě událo, ale neřekla bych, že bych se za ten čas změnila. Dospěla jsem, prošla jsem si těžkými i radostnými chvílemi, ale nezměnila jsem se. Čas plyne dál a jediné co se změnilo je okolní svět, můj věk a s tím související okolnosti.

Změnilo se to, že už nejsem dítě, ale dospělá. :D Před rokem jsem dosáhla svých 18 let. (nyní je mi 19 let) V mém životě se změnilo akorát to, že můži pít alkohol což jako velkou výhodu nevidím, jelikož se alkoholu vyhýbám jak jen to jde. Také už jsem oficiální řidička. Autoškolu jsem dodělala minulý rok o prázdninách. Stálo mě to velké úsilí, jak je totiž známo holky mají s řízením trošku větší potíže než kluci. Z řízení jsem měla strašný strach a dokonce i teď mám, nemyslím si o sobě, že jsem dobrá řidička.

Další věc, která se v mém životě za poslední dva roky je ta, že jsem úspěšně odmaturovala a opouštím střední školu po které se mi bude moc stýskat a začínám novou etapu života. Pokud mě něco změnilo tak je to právě střední škola, která mi do života dala spoustu moudra a nových zkušeností. Naučila jsem se více komunikovat s lidmi, projevovat svůj vlastní názor, zahnala jsme samotu a stydlivost, která mě provázela na základní škole ...

Dneska si uvědomuji, že jsem za poslední dva roky prožila zatím ty nejkrásnější chvíle mého života a změna za tím nestála. Neměním se, jen dospívám a díky dospívání jsem v sobě objevila něco nového, na co jsem ještě předtím nepřišla.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement