30 Days Challenge • Můj názor na tetování a piercingy (Day 29)

29. june 2015 at 23:56 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Můj názor na tetování a piercingy (Day 29)


Můj názor na tetování a piercingy je docela chaotický jelikož na obou věcech vidím nějaké klady, ale i zápory. Já osobně upřednostňuju tetování před piercingy, ale ráda bych rozebrala obě témata.

Piercing nemám, takže vlastně nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti. Co se týká lidí, kteří mají piercingy, mám na ně spíše negativní názor (né na lidi, ale na ty piercingy). Mě se moc nelíbí, že si lidé píchají náušnice do rtů, nebo do obočí, do jazyku atd. Příjde mi, že se tím lidé zbytečně kazí. Jediné co mi nevadí, jsou malé náušničky co si lidé píchají navíc do uší, ale nemluvím o těch velkých kruzích, které proděraví celé ucho. Nezlobte se na mě, ale to je strašný. Abych nebyla jen negativní, tak se mi také líbí takové ty malé tečky jako piercing v nose, což se mi na lidech i líbí.

Tetování upřednostňuji více. Je to asi proto, že také nějakou dobu uvažuji o tetování, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala. Mám obavy z toho, že to bude bolet. Proto si raději čmárám černým fixem po ruce. Moc se mi líbí jak si lidé nechávají vytetovat, něco inspirativního, nebo něco co má pro člověka velký význam. Naopak se mi nelíbí když má někdo potetované úplně celé tělo a tetuje si nějaké velké obrazce, které nedávají smysl.

Myslím, že každý by se měl nejprve zamyslet, jestli si něco nechá vytetovat, jelikož to bude mít na celý život a ve stáří by potom mohl litovat, že si vytetoval třeba nějakou velkou hlavu své oblíbené hvězdy, které se potom nezbaví. U piercingu je to jiné, ten si můžete vyndat, když se vám nebude líbit.

Pokud jde o mě piercing mě neláká, ale nad tetováním uvažuji už dlouho, jen mi chybí ta odvaha. Moc se mi líbí nějaké inspirační citáty jako je "Stay Strong" co má i Demi. Mě tyto slova opravdu přirostly k srdci a klidně bych si je nechala vytetovat. Druhá volba by souvisela s muzikou, že bych si nechala vytetovat něco souvisejícího s muzikou např. nějaké notičky a houslový klíč nebo něco podobného.

Zda se k tomu někdy odhodlám, to je zatím ve hvězdách, ale stojím si za tím, že je důležité opravdu si promyslet zda si něco vytetujete, nebo si necháte dát piercing. Ale je to každého věc, a pokud se mu to líbí, tak ok. Nehodlám nikoho odsuzovat. Jen se mi nějaké věci moc nelíbí.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sayushka Sayushka | Web | 30. june 2015 at 18:07 | React

Taky se mi víc líbí tetování než piercing:) Piercingy se mi dřív sice hodně líbily ale nejak jsem z toho "vyrostla" a jsem ráda, že jsem si v 15ti pierc nedala :D O tetování ale uvažuji, ale jak píšeš, chce to hodně promyslet přesně co si nechat vytetovat, tak promyslet i kam:) Já mám už jedno místo vybrané a už ho zvažuji asi 2 roky, jelikož to je prý místo, které nejvíc bolí, ale zas se mi prostě líbí :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama