30 Days Challenge • Můj vzor (Day 19)

19. june 2015 at 23:59 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Můj vzor (Day 19)


Mým největším vzorem je zpěvačka, herečka a také textařka Demi Lovato. Proslavená hlavně díky filmu Camp Rock, nebo disney seriálu Sonny with a Chance, kde ztvárnila hlavní roli Sonny Monroe. Jako zpěvačka doposud vydala čtyři alba, zahrála si v dalších filmech a seriálech a také se vydala na několik turné v rámce propagace svých alb ...

O Demi se zajímám už více jak šest let a za tu dobu mi moc přirostla k srdci. Zajímala jsem se o ní už od začátku její kariéry a postupně jsem se stala pravou fanynkou Lovatic. Její tvorba je plná emocí, svým příběhem mě inspirovala a pomohla mi když mi bylo nejhůř a já potřebovala podržet.

Demi jsem objevila jednoho dne, když jsem jí poprvé spatřila ve filmu Camp Rock. Pamatuju si ten okamžik, když jsem jí slyšela zpívat písničku This Is Me a hned jsem si zamilovala její hlas. Od té doby jsem se o ní začala zajímat více. Její singl Get Back mě uchvátil a já si Demi už od začátku oblíbila. Moc se mi líbily její texty písní, klipy a její role jako Sonny Monroe.

Nejvíce mi přirostla k srdci, když jsem zjístila čím si prošla. Její problémy jako jsou bulímie, sebepoškozování a nakonec pobyt v léčebně mě velice inspiroval a v životě posílil. V té době jsem si moc přála aby, zůstala silná a se vším se vypořádala. Demi jako jedna z mála celebrit se nakonec se svými problémy dokázala vypořádat a postavit se jim, za což jí moc obdivuju. Poté se zase začala věnovat své tvorbě, kampaním, novým projektům, kterými pomáhá ostatním lidem.

Demi mě naučila, že i když si procházím špatnými chvílem, jsem na dně a nevím co bude dál, když zůstanu silná dokážu to. Když to ona zvládla tak já taky. Sama jednou řekla, že je tady vždy pro své fanoušky a když budeme osamělí, ať si pustíme její hudbu a bude vše v pořádku a měla pravdu. Nikdy bych netušila jak mě její text písně Skyscraper nebo Warrior posílí a ze samotného dna, kdy jsem se cítila opravdu špatně vyzvedne zpět na nohy.

Demi jsem začala obdivovat, když jsem slyšela její úžasný hlas. Mou inspirací se stala, když jsem zjístila čím vším si prošla a vypořádala se s tím. Mým vzorem se stala, když jsem pochopila, že je tady její hudba vždy pro mě a když zůstanu silná, můžu zvládnout cokoliv a nemusím se zbytečně trápit. Pravou fanynku Lovatics spojují všechny tyhle věci dohromady.

Demi je krásná, usměvavá, moc hodná ke svým fanouškům. Zůstává silná a jde si za svým snem. Vždy bude mým velkým vzorem a nenechám na ni dopustit. Lovatic forever <3.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama