30 Days Challenge • Nad čím často přemýšlím (Day 18)

18. june 2015 at 22:19 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Nad čím často přemýšlím (Day 18)


Minulost, přítomnost a hlavně budoucnost se mi pořád honí hlavou. Jsou okamžiky, na které nemůžu zapomenout a neustále o nich přemýšlím i když vím, že je nemůžu změnit.

Často se mi honí v hlavou okamžiky, které se staly v minulosti. V naší rodině, máme takový úžasný dar, že se neustále musí probírat minulost a potom se o ní všichni hádají. Já jsem člověk, který si vždy všechno vezme k srdci a často nad těmi okamžiky přemýšlím a snažím se abych v některých situacích neudělala stejnou chybu jako mí příbuzní.

Přitomností žiju a přemýšlím nad tím, jestli to dělám takhle či jinak. Proč to dělám atd. Když se mě někdo na něco zeptá, musím se zamyslet co odpovím, jelikož už se mi párkrát stalo, když jsem si něco nepromyslela pak jsem litovala toho co jsem odpověděla.

Budoucnoust, nad tou trošku přemýšlí každý. Hodně si věci plánuju a přemýšlím jak je zrealizovat. V této době nejvíce přemýšlím nad vysokou školou. Bojím se toho jak to budu všechno zvládat a toho co mě čeká. Přemýšlím nad tím, co mě tam bude čekat, jestli potkám dobré lidi, nebo mě bude škola trápit.

Dále také přemýšlím o smyslu života, nadpřirozenu a hlavně o sobě. Proč jsem taková jaká jsem ? Dokážu v životě něco na co budu pyšná ? Budu žít dlouhý život ? Jaká budu až dospěju ? Udělala jsem něco špatně ? Co mám vlastně dělat ? Tyto otázky se mi honí hlavou pořád a neustále na ně hledám odpovědi.

Někdy bych potřebovala vypnout mozek a nad ničím nepřemýšlet, jelikož mám pocit, že mi jednou všechny myšlenky přerostou přes hlavu a zblázním se z toho :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement