30 Days Challenge • Něco o nadpřirozené schopnosti, kterou bych chtěla mít (Day 30)

30. june 2015 at 23:52 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Něco o nadpřirozené schopnosti, kterou bych chtěla mít (Day 30)


Dneska je tu můj poslední challenge day a teď bych byla nejraději kdyby byla moje nadpřirozená schopnost vrácení času, abych o tyto články nepřišla, jelikož mě moc bavilo se zamýšlet nad různými tématy a mohla Vám zase psát. Všechno jednou končí a od zítřka se můžete těšit na další super články od Adriho.

Od malička miluju kouzla. V podstatě jsem vyrostla na kouzelnickém filmu o Harrym Potterovi. Kouzlení jsem si moc oblíbila a moc se mi líbí kouzelnické filmy a různí čarodějové a kouzelníci. Bylo by to super naučit se kouzlit, létat, přenášet se z místa na místo. Je to možnost mít všechny nadpřirozené schopnosti mít v jednom. Samozřejmě bych chtěla být tou hodnou kouzelnicí, která zachraňuje svět, pomáhá lidem.

Jak jsem už dříve psala další superschopnost, neboli nadpřirozeá schopnost, kterou bych chtěla mít je čtení myšlenek. Občas přemýšlím jestli by to byl dobrý nápad jelikož, by mě mohlo hodně zklamat co si ostatní lidí myslí. Také bych chtěla umět létat. Já mám moc ráda, výhledy z výšek. Ráda chodím na různé rozhledny a hory a koukám do dáli a bylo by skvělé, kdybych mohla létat po světě a koukat na všechny ty krásy světa.

Něco podobného je teleportace, často musím někam dlouhou dobu dojíždět a tak by bylo super, kdybych se z ničeho nic přesunula z místa na místo. Stihla bych tak o mnoho více věcí a dostala bych se na více míst, vlastně všude kam bych chtěla.

Hodně koukám na filmy s různámi nadpřirozenými schopnostmi a také by se mi moc líbilo vidět budoucnost, mohlo by to zachránit mnoho lidí a zabránit různým situacím. Ale jako čtení myšelenek, nebo jiná schopnost může mít i negativní stránku. Proto se nejvíce přikláním k čárům a kouzlám a létání. Tyto dvě schopnosti by byly super.

Tímto se s Vámi loučím a doufám, že se Vám můj 30 days challenge líbil a můžete se klidně zde kouknout i na mé předchozí články. Mějte se a zase někdy u jiného challenge nebo článku a od zítřka nezapomeňte sledovat Adriho články v rámci 30 days challenge.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Gala ♥ Gala ♥ | Web | 1. july 2015 at 10:17 | React

V tomhle jsme si podobné. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement