30 Days Challenge • Popiš svého vysněného kluka (Day 9)

9. june 2015 at 22:02 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Popiš svého vysněného kluka (Day 9)


Jak by měl vypadat můj vysněný přítel? Popravdě sama nevím a nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela, jelikož nikdo není dokonalý a i když si představím jeho vzhled, vlastnosti, chování atd. Zřejmě se nenajde kluk, který by všechno toto splňoval.

Pokud jde o vzhled, nezáleží mi na něm tolik jako na chování a vlastnostech. Nejvíce se mi líbí hnědovlasí kluci, ale i černovlasí nebo blonďáci. Spíše upřednostňuju krátké vlasy než dlouhé. Hodně mě na klucích zaujmou oči a úsměv. Není nic hezčího, než když se kluk pěkně směje a má krásně hnědý nebo modrý oči. Můj vysněný přítel by měl být o něco vyšší než já, což nebude takový problém, jelikož já jsem strašně malá.

Ideální přítel by měl být určitě hodný, tolerantní a hlavně upřímný. Moc mi záleží na tom, aby mi řekl co si myslí upřímně a narovinu. Měl by mít podobné zájmy jako já, abychom spolu měli jak trávit čas. Dále se mi na klucích líbí, když dokáží holku podržet když potřebuje a dokáží jí vykouzlit úsměv na tváři. Také mi záleží na tom, aby mě bral takovou jaká jsem a nesnažil se mě změnit.

Byla bych ráda, kdyby nekouřil a nebyl alkoholi. Mám na kouření, cigarety a celkově alkohol docela negativní názor. Nenám nic proti když si člověk jednou za čas zajde na nějakou skleničku, ale alkoholika bych za přítele opravdu mít nechtěla. Dále by neměl být líný a chamtivý. Nevíce co by mě vadilo a co bych asi nezvládla je když je kluk agresivní. Ráda řeším věci v klidu bez nějakého agresivního chování.

Asi takhle bych si představovala ideálního neboli vysněného kluka. Uvědomuju si, že si o ideálním klukovi můžu nechat jen zdát, ale doufám, že se najde někdo kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem a bude mít alespoň nějakou z vlastností, které jsem napsala.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 10. june 2015 at 17:34 | React

Stejně pak potkáš někoho kdo nebude splnovat ani jendou z toho, ale bude ti připadat dokonalej :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement