30 Days Challenge • Proč jsem začala s blogováním (Day 13)

13. june 2015 at 14:00 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Proč jsem začala s blogováním (Day 13)


S blogováním jsem začala minulý rok v dubnu krátce po mých 18. narozeninách. Založila jsem si blog o mé nejoblíbenější zpěvačce Demi Lovato (fandemi-daily.blog.cz) a později jsem se stala součástí i tohoto blogu (createtheheaven.blog.cz).

Před tím než jsem se stala blogerkou jsem často navštěvovala různé fanblogy o celebritách, filmech nebo seriálech. Moc mě lákalo si založit blog, ale bála jsem se, že to nebudu umět a brzy mě to přestane bavit. Postupem času však všichni mí oblíbení fanblogeři skončili. Mezi kterými bylo i spoustu blogů o Demi. Začalo mi to být líto a tak jsem se odhodlala vyzkoušet něco nového a založit si vlastní blog.

I když jsem měla spoustu nápadů o čem založit blog moje volba byla jasná. Demi už hodně dlouho byla mým velkým vzorem. Věděla jsem toho o ní spoustu, měla jsem najité různé zahraniční stránky, z kterých bych mohla čerpat novinky a tak jsem se rozhodla založit blog právě o ní. Sposta blogů jak už jsem zmínila o Demi přestala být aktiví, což matřilo také mezi mou motivaci si blog založit. Připadá mi to jako včera, když jsem klikla na založit blog a začala psát první článek. Začátky nebyly jednoduché, trvalo mi věčnost napsat jeden článek, ale blogování mě bavilo a Demi mi za tu dobu přirostla ještě více k srdci a díky vyhledávání novinek jsem se o ní toho ještě více dozvěděla.

Tento blog má však úplně jiný začátek. V dubnu tohoto roku se mi ozval Adri (Dejchi) na asku s překvapivou zprávou jestli si s ním nechci založit blog. Byla jsem tak překvapená a vůbec nechápala proč zrovna se mnou, vždyť je přece spousta jiných mnohem lepších blogerů než já. :D Jelikož měblogování moc baví a plánovala jsem si založit ještě další blog, nezbývalo mi nic jiného než souhlasit. Souhlasila jsem také, protože Adri přišel s něčím jiným než je fanblog, s návrhem kde by se psalo o zdravotním stylu, různých tématech, o módě, své deníčky nebo oblíbené citáty a já to viděla jako příležitost vyzkoušet něco nového a psát úplně o něčem jiném. Pár dní jsme to plánovali a Adri založil náš společný blog.

Tohle jsou dva odlišné příběhy, které vypráví o tom jak jsem se dostala k blogování a které spojuje to, že jsem se stala jejich součástí kvůli touze zkusit něco nového a dát do toho své srdce.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 werangummi werangummi | Web | 14. june 2015 at 19:31 | React

Moc pěkný článek:) Já jsem se snažila v deseti letech proslavit na blogu svými povídkami a ani jsem pořádně nevěděla, jak se s tím pracuje:D Začátky jsou těžký, ale ty jsi je zjevně měla docela fajn:) Máš moc hezký blog:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama