30 Days Challenge • Vypiš 4 věci, které by si nikdy neudělala (Day 11)

11. june 2015 at 23:50 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Vypiš 4 věci, které bys nikdy neudělala (Day 11)


Člověk nikdy neví k čemu ho život donutí, ale i přes toto rčení je pár věcí, o kterých si myslím, že bych nikdy v životě neudělala.

Jako první věc a zároveň na které mi nejvíce záleží je ta, že bych nikdy nechtěla zradit a podvést lidi, kteří mi důvěřují a nikomu bych úmyslně, vědomě, fyzicky nebo psychicky neublížila. Svým příbuzným, kamarádům, ale i lidem, které moc v lásce nemám. Nikomu nepřeju nic špatného, nesměju se cizímu neštěstí a nerada bych byla tou, která někomu ublížila - nejem lidem, ale také zvířatům. Nepočítám hmyz, ale domácí mazlíčky, které si pořídíme proto, abychom je opečovávali a užívali si s nimi radosti. Nechápu ty lidi, kteří si pořídí nějaké zvířátko proto, aby jej týralo, nedávalo mu najíst nebo něco jiného. Já bych toto nikdy nedokázala a neudělala.

Dále bych za žádných okolností nezačala brát drogy. Jen když jdu k doktorovi mám strach z jehel a injekcí a nedokázala bych si píchnout nějakou drogu. Drogy jsou špatný, ubližují a zabíjí lidi a jsem si jistá, že k tomu, abych je začala brát mě nikdo nedonutí.

I když mám své problémy a starosti sebevraždu bych nikdy nespáchala. Je to trošku podobné s prvním bodem, kdy bych nedokázala někomu jinému úmyslně ublížit. (nepočítám situace, kdy mě nebo mým nejbližším jde o život). Stojím za tím názorem, že to, že můžu na světě žít je dar, kterého bych si měla vážit a určitě bych si jej nevzala.

Opět jsem se zaměřila na trošku negativní a depresivní věci, a proto jako čtvrtý bod bych chtěla shrnout nějaké maličkosti, které bych nikdy neudělala např. nikdy bych své rodině nevynadala do sprosté nadávky, nikdy bych se sama nevydala na čiré moře, nikdy bych nejedla lidské maso a ani nic živého.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Christina°_° Christina°_° | Web | 12. june 2015 at 15:27 | React

Moc se mi líbí jak si napsala, že je život dar, kterého by jsme si měli vážit:) Já nikdy nepochopím lidi, kteří dokážou ublížit zvířátkům. Když se kouknu na videa z jatek, tak si říkám, že lidé, kteří tam pracují skončí v pekle, protože to je opravdu hnus. Když na ty jatka pomyslím, tak letím za svým králíčkem a jdu se s ním mazlit, protože si uvědomím, že si ho strašně vážím a že bych mu to nikdy nemohla udělat. Jinak se vším s tebou souhlasím:)!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement