30 Days Challenge • Vypiš první 3 písničky, které ti naskočí v náhodném přehrávači a napiš něco o nich (Day 8)

8. june 2015 at 18:37 | Posted by: Ivet |  VÝZVY [Ivet]

30 Days Challenge • Vypiš první 3 písničky, které ti naskočí v náhodném přehrávači a napiš něco o nich (Day 8)


Hudba je součást mého života a bez mobilu a sluchátka nevycházím z domu. Nemám mp3, nebo jiný hudební přehrávač a proto používám právě mobil na přehrávání písniček, ve kterém mám okolo 2 000 písniček. Když jsem spustila náhodný výběr písniček mezi prvními třemi byly tyto:

1. Downpour - Nicco (remix version)
Písničku "Downpour", kterou zpívá americký zpěvák Nicco jsem poprvé slyšela v roce 2012. Narazila jsem na ni úplnou náhodou, když jsem hledala nějaké zremixované písničky. Do té doby jsem od něj znala akorát písničku "Party Shaker". Už po prvním poslechu jsem si tuto píseň moc oblíbila Nicco má takový specifický hlas a z písničky vyzařuje velmi pozitivní a taneční energie.

Kromě samotné hudby se mi moc líbí text. V písničce vlastně zpívá o lásce, která je jako déšť - "It's like a downpour when your love is rainin' on me, So keep it fallin'

2. Stronger (What Doesn´t Kill You) - Kelly Clarkson
"Stronger" je moje nejoblíbenější písnička od Kelly Clarkson. Kelly je skvělá zpěvačka a její texty písniček jsou úžasné. Je to jedna z mála zpěváků a zpěvaček, která zvítězila v talentové soutěži X Factor a stále se drží na vrcholu a vydává tak dlouhou dobu novou muziku. Písnička "Stronger" vyšla na konci roku 2011, ale do rádií se dostala až začátkem léta 2012. Byl to můj letní hit roku 2012. Je to jedna z písniček, která mě nikdy nepřestane bavit.

Co se týká textu, už název byl pro mě jedinečný "What doesn't kill you makes you stronger" - Co tě nezabije to tě posílí. Stačila mi tato věta a já si písničku hned vzala k srdci.

3. Hold My Hand feat. Akon - Michael Jackson
"Hold My Hand" je moje srdcovka od Michaela Jackson. Vyšla pár týdnů nebo týdnu po jeho úmrtí. Dostala se do všech hitparád na první místo. Michael byl úžasný zpěvák a když jsem poprvé viděla ten klip zastesknila jsem si a dokonce mi vletěly slzy do očí. Je škoda, že píseň nevyšla za jeho života a už s ní nemohl vystupovat.

Text písničky mě hodně inspiroval a donutil trošku zapřemýšlet nad životem. "Things will get better if you just hold my hand, Nothing can come between us if you just hold, hold my, hold, hold my, hooold, hold my hand."

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ella Ella | Email | Web | 9. june 2015 at 17:11 | React

Já úplně miluju písničku Stronger! Milovala jsem ji dřív a miluji ji pořád :) Je úžasná:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement