Téma týdne: "Malá kapka v obrovském oceánu"

14. june 2015 at 23:59 | Posted by: Ivet |  TÉMY TÝŽDŇA [Ivet]
Málá kapka v obrovském oceánu je pro někoho nevyznamná kapička, která jen tvoří část oceánu stejně jako třeba jeden člověk v celém davu lidí nebo jedna malá planetka v celé Sluneční soustavě. Málokdo si však uvědomí, že každá taková malá kapička je ta nejdůležitější část oceánu, protože bez ní by oceán nikdy nevznikl.

Každý člověk, zvíře, kapka v oceánu, nebo barva na duze představuje důležitou část nějakého celku. Každý jedinec je vyjímečný a představuje důležitou část společnosti a má svůj úkol na tomto světě. Nezáleží na tom, jestli jsme známá celebrita, prezident nebo obyčený člověk.

Každý z nás je jedinečný a nemusíme se kvůli tomu objevovat v televizi nebo na pódiu. Stačí si uvědomit, že každý v životě něco dokáže, může mít své sny a bojovat za ně. I když o nich nebude vědět celý svět, pro nás je to vyjímečné. I ta jedna kapička v oceánu je vyjímečná jelikož jak jsem zmínila na začátku tvoří tu nejvýznamnější část oceánu a bez takových kapiček by oceán nevznikl. Vodní zvířata by neměli kde žit, lodě by něměly po čem plout a dostat se na jiné kontinenty.

Je to v každém případě stejné. Je vzácnost být součástí něčeho velkého a tvořit jeho podstatnou část. Je vzácné být tím jedním a vyjímečným a to i když nejdeme vidět. Každou jednotlivou kapku v oceánu nevidíme stejně jako každého obyčejného člověka v televizi asi neuvidíme. Ale všichni jsme určitým způsobem vyjímeční.

"Každý z nás je výjimečný a má své místo a poslání na této zemi."

rain
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement