Holiday diary | Week #2 - Výlet s kámoškou & oslava narozenin

13. july 2015 at 14:11 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]

Holiday diary | Week #2 - Výlet s kámoškou & oslava narozenin

Uběhlý týden pro mě nebyl zrovna ideální, jelikož byl trošku náročný na mou psychiku, ale také jsem si užila na rodinné oslavě a udělala spoustu práce okolo mého počítače, ale k tomu se dostaneme za chvíli ...

V pondělí, když jsme vám psala první díl mého deníčku jsem ještě trávila poslední den s rodinou na naší zahrádce a chatě. Během tohoto dne jsem se už domlouvala s kamarádkou, že další den vyrazíme opět k nám na zahrádku aby jsme pokecali a užili si sluníčka. Nakonec jsme se rozhodli, že u nás kámoška i přespí a tak jsem ještě v pondělí večer začala balit a chystat pár věcí, jelikož k nám na chatu je to asi 10 minut autobusem a nějaká půl až hodinka pěšky.

V úterý ráno jsem vstávala okolo 6 hodin ráno, jelikož jsem musela jít ještě pár věcí nakoupit a mě nenavazoval žádný dobrý spoj abych dorazila stejně jako kámoška. (měla dorazit v 11 hod). Tak jsem se nachystala a o hodninu později jsem vyrazila do obchodu. Nakoupila jsem nějaké sladkosti, pití alko a nealko a ještě nějaké jídlo na doma. Poté jsem se vrátila a vše zbalila a mohla jsem vyrazit na autobus. Měla jsem sebou velkou tašku a ještě notebook a připadala jsem si jak kdybych se někam stěhovala na týden :D.

K chatě jsem dorazila okolo 9 hod ráno. Než přijela kamarádka trošku jsem pouklízela, vytáhla lehátka, odkryla bazén a různé maličkosti. Celkem mi čas rychle uplynul a už bylo skoro 11 a tak jsem šla kámošce naproti. Samozřejmě v chatě zbyla jen jedna minerálka, tak jsme šli ještě znovu do obchodu a nakoupili ještě nějaké jídlo, které se mi nechtělo autobusem tahat. Když už jsme byli konečně zpět byl čas obědu a tak jsem uvařila oběd a poté už jsme strávili zbytek dne v bazénu. Bylo opravdu super počasí a užívali jsme si. Ještě jsme se poté jednou vydali do města, protože kamarádka chtěla svůj kruh a cestou zpět jsme si koupili třišt. Byla fakt moc dobrá, ale já jsem si koupila takovou tu modrou a potom jsem byla celá modrá jak šmoula. Strašně barvila a asi nebyl zrovna dobrý nápad si dávat tuto barvu. :D

Untitled

Vše probíhalo v pohodě a byla zábava až do večera, kdy kámoška načala pro mě docela citlivé téma ( dále nebudu rozvádět), no a já ji řekla, že se o tom bavit nechci. Samozřejmě se urazila a asi tak hodinu jsme spolu skoro neprohodili ani slovo. Nechali jsme to nějak uležet a zase se rozkecali, ale jelikož už bylo docela pozdě, šly jsme si lehnout a pustili si film, konkrétně Hunger Games. Šly jsme spát asi po půlnoci a noc ta byla strašná. V chatě bylo velké horko, venku pršelo, foukal strašný vítr a bouřka mě v noci pořád budila. Na druhý den kámoška ráno odjela, ale před tím jsme se stihli opět pohádat kvůli blbosti,což já upřímně vůbec nechápu a potom jsem nad tím přemýšlela další půlku dne. Byla jsem ráda, že se vidíme a myslela jsem si, že to bude super, ale skončilo to né moc dobře a od té doby jsme ještě spolu nemluvily.

Nicméně zbytek dne jsem strávila na chatě uklízením a než pro mě taťka přijel, konečně jsem dočetla knížku Hvězdy nám nepřály, tak by tento týden mohla vyjít recenze ...Čtvrtek a pátek jsme strávila doma. Hodně jsem pracovala na počítači a dělala různou grafiku na můj další blog, odpovídala na asku atd. Při této práci mi opravdu rychle plyne čas. Také jsem si uklidila v počítači, jelikož jsem tam měla spoustu zbytečných fotek, videí atd. Také uvažuji, že si nechám nainstalovat windows 10 do notebooku, ale ještě jsem se nerozhodla. Jaký názor máte na to vy ? Je to dobrý nápad ?

Celý týden uběhl a už tady byl víkend v sobotu jsem společně s rodiči a bráchou šli na rodinnou oslavu, kde oslavovala své 11. narozeniny moje sestřenka. Dostala spoustu dárečků a oslavu jsme si všichni užívali. Když už děti neměly co dělat rozhodla jsem se s nimi zahrát pár her a nějak je zabavit. Chvíli jsem hrála na klavír a oni zpívali, poté jsme hráli některé hry, které jsem odkoukala od mých oblíbených youtuberů jako jsou odezírání ze rtů, Touch My Body Challenge, skákali jsme na trampolíně atd. Nikdy jsem netušila, že s nimi může být taková zábava a některé jejich hlášky jsou fakt super.

❤

Víkend jsme zakončila nedělí, kdy jsem odpočívala doma. Rodiče šli někam pryč a já s bráchou jsme odpočívali doma u počítače :D Brácha hrál nějaké hry a já opět zapojila trošku své kreativity a vytvářela grafiku, psala články atd.

A jak jste prožili druhý týden prázdnin vy ? Svěřte se do komentářů, ráda si přečtu vaše zážitky. :)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Zuzana Zuzana | Web | 13. july 2015 at 14:27 | React

Ahoj :) máš moc pekný blog :)  Mimochodom na tomto blogu -> www.zosvetaslavy.blog.cz prebieha súťaž o "Naj Blog" :) Možeš sa zapojiť ak chceš. Budem veľmi rada. Ak nie tak nevadí :-)

2 Mrs.Invisible Mrs.Invisible | Web | 13. july 2015 at 16:31 | React

Máš pekný blog ☺ oslavy zbožňujem :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement