Holiday diary | Week #3 - Odpočinek & Opět užívání sluníčka

20. july 2015 at 22:42 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]

Holiday diary | Week #3 - Odpočinek & Opět užívání sluníčka

Dneska vás vítám u takového večerního deníčku. Popravdě tento článek asi nebude tak zdlouhavý, jelikož ze začátku týdne se toho moc nedělo. A až ke konci týdne jsem si opět užívala sluníčka.

Začátek týdne byl docela rušný. V pondělí ráno mě vzbudila docela velká hádka mého mladšího bráchy a mamky. Určitě to někdo znáte, když brácha chce být na počítači a mamka mu to nechce dovolit. A tak vznika velká hádka, která mě vzbudila. Nestačila jsem se divit a jen jsem si řekla: " Ten týden teda začíná."

První část týdne jsem tedy strávila převážně doma. Nevím jestli jsem se zmiňovala, ale asi před měsícem jsem začala koukat na seriál The Walking Dead a tento týden jsme ho konečně dokoukala a už mi nezbývá nic jiného než čekat na další díly. Pokud by jste chtěli mohla bych sepsat nějakou recenzi a nebo mi můžete dát tip na další seriál popř. film, na který bych se mohla kouknout. Jsem totiž milovník seriálu a moc ráda se na něco napínavého a zajímavého kouknu.

kromě sledování seriálu jsem hodně pracovala na grafice a mém fanblogu. Také jsem poslouchala písničky, sepisovala si nějaké důležité informace a tak trochu začala plánovat naší dovolenou na kterou bych měla jet za dva týdny. Takto to probíhalo až do středy. Také jsem začala psát tu slibovanou recenzi na knihu Hvězdy nám nepřály, ale jak u mě bývá zvykem ještě jsem jí nedopsala.

Ve čtvrtek jsem si po dlouhé době zašla do města po různých obchodech. Měla jsem tak velkou náladu na nakupování, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem si koupila jeden sešit :D.

Pátek, sobota a neděle byly dny, které jsem strávila v bazénu. Opět jsme s našima jela na naší chatu a jelikož bylo opravdu velké horko, byla jsem skoro pořád ve vodě, potom jsem se chvilku opalovala a myslím, že v sobotu mě chytla taková kreativní můza. Vzala jsem si notes a začala vymýšlet články, které bych mohla napsat. Také jsem dopsala tu slibovanou recenzi (už mi chybí jen přepsat do počítače). Napsala další recenzi, také jeden článek s názvem "Výzkum", ale s ním si ještě nejsem jistá zda jej budu vydávat, jelikož s ním nejsem spokojená.

A takto probíhal můj třetí týden prázdnin. V neděli jsem se k večeru vrátila domů, kde mě už čekala docela nepříjemná anonymní zpráva na asku o tom jak jsem strašná, protože píšu blog. Ale na druhou stranu mě potěšilo to, že se mě tam spoustu lidí zastalo a dokonce i ti, kteří mě vlastně vůbec neznají. Je opravdu super potkat na blogu tak báječnou komunitu plnou skvělých lidí, kteří podrží.

♡
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Gala ♥ Gala ♥ | Web | 22. july 2015 at 11:28 | React

Vypadá to, že jsi si to užila. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement