February 2016

My Top10: January 2016 | The Maze Runner, Staying Strong ... and more

2. february 2016 at 16:05 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
the maze runnerbookgame of thronesgarnier

My Top10: January

Krásný den přeji všem. Dnes jsem si pro vás připravila článek s názvem "My Top10". Jedná se o novou sérii článků, kterou bych mohla vydávat pravidelně. Inspirovala jsem se u youtuberek, které vydávají videa, kde ukazují své top produkty, věci za uběhlý měsíc a tak mě napadlo, že bych se s Vámi mohla také podělit ve formě článku, popřípadě inspirovat co si přečíst, shlédnout, koupit atd.

1. Nejlepší zážitek | Výlet do dolu
Začátkem měsíce jsem dostala příležitost podívat se do dolu, kde můj taťka pracoval. Jednalo se o tzv. "fárání manželek", ale moje mamka nechtěla jít, tak jsem nakonec šla já. A musím říci, že to byl nezapomenutelný zážitek a užila jsem si to. Nejprve jsem se šla převléct do pracovního oblečení, dostala jsem helmu na hlavu, baterku a potom jsme sjížděli výtahem do podzemí. Procházeli jsme rozsahlými chodbami a jeli podzemním vlakem, který měl u prostřed cesty poruchu, a tak jsem do toho nejprudčího kopce musela pěšky, ale mě to nevadilo. Viděla jsem také jak probíhá taková práce a asi po třech hodinách jsme se vraceli nazpět a vypadala jsem jak čert :D, všude se docela prášilo a bylo tam strašné horko, ale určitě na to nezapomenu. Celý výlet jsme ukončili obědem, který se protáhl až k veřenímu posezení.

2. Film | The Maze Runner
The Maze Runner (Labyrint), film, který vyšel už minulý rok, ale já se dostala k jeho shlédnutí až letos. Prozatím vyšly dva díly: "Útěk" a "Zkoušky ohněm" a musím říct, že dlouho jsem nenarazila na film, který by mě zaujal natolik, abych se na něj koukla třikrát během jednoho měsíce.

3. Kniha | Staying Strong: 365 days a year
Knížku Staying Strong: 365 days a year vydala Demi Lovato jsem už četla minulý rok a rozhlodla jsem se jí začít číst i letos, protože je opravdu skvělá. Jedná se o knížku, ve které si každý den můžete přečíst motivační citát, cíl a mě osobně vždy její slova inspirují a povzbudí do nového dne.

4. Seriál | Game of Thrones
Nové díly se začínají vysílat ke konci dubna a chtěla jsem být trošku v obraze, jelikož si všechno co se tam stalo až tak nepamatuju a tak jsem začla koukat na seriál Hra o Trůny a zkoukla jsem to dřív než jsem čekala asi během dvou týdnů jsem mám zkoukané všechny díly. Moc se mi líbí na tomto seriálu, že každý díl je napínavý a občas se stane úplně nečekaná věc, která mě dost překvapí. Těším se na nové díly a jsme zvědavá jak se to bude dále vyvíjet.

5. Písnička | 2015 MASHUP - Every Hit Song In 4 Minutes
Kurt Schneider a Sam Tsui, dva mí oblíbení interpreti, kteří vydávají cover verze, mashupy na nejlepší hity vydali ke konci mashup písniček za rok 2015 a je naprosto úžasný, plný energie.