My Top10: February 2016 | Vaření, relax, Hoovey .. and more

13. march 2016 at 15:44 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
the maze runnerbookgame of thronesgarnier

My Top10: February

I tento měsíc jsem si připravila mojí top 10 za měsíc únor. Sice už je 13. března, ale chtěla jsem se odreagovat a podělit se s vámi o mé zážitky, top produkty a popř. vás i inspirovat na co by jste mohli kouknout přečíst atd.

1. Nejlepší zážitek | Moje vaření
Jelikož jsem v únoru nepodnikla žádný výlet, největší zážitek byl při vaření. U nás v rodině máme takové pravidlo, že každý poslední týden v měsící mám za úkol něco uvařit a tak to bylo i poslední víkend v únoru. Ten víkend rodiče nebyli ráno doma, a tak jsem na to byla úplně sama. Co si budu namlouvat opravdu nejsem dobrá kuchařka. Mamka mi tedy nachystala recept na chlupaté knedlíky a já se dala do práce. Udělala jsem podle návodu, ale jak jsem jídlo nachystala na stůl, nějak se mi to nepozdávalo a uvařené knedlíky nedržely pohromadě. Byla jsem z toho docela zklamaná, protože jsem se opravdu snažila a doma mi řekli, že to byl nejhorší oběd co jsem kdy uvařila. Nakonec to dopadlo tak, že mamka mi napsala špatný recept a místo dvou vajíček mi napsala jen 1 a proto to dopadlo tak jak to dopadlo.

2. Film | Hoovey
O tomto filmu jsem se už zmiňovala v minulé recenzi. Narazila jsem na něj úplnou náhodou, když jsem koukala na novinky o Alyson Stoner a poté jsem narazila na trailer k tomuto filmu. Ten se mi zalíbil a tak jsem se rozhodla film zkouknout. Moc mě zaujal příběh a inspiroval mě k tomu, že i když se v životě setkáváme se spousty překážkami, nemáme se vzdývat a plnit si své sny.

3. Kniha | Sněží Sněží
Knížku Sněží, Sněží jsem dostala k Vánocům a čas na čtení jsem si našla až v únoru. Musím se přiznat, že doposud jí nemám ještě celou dočtenou, ale ráda bych se o ní už teď zmínila. V knize jsou sepsány tři Vánoční příběhy od tří různých spisovatelů. Prozatím mám přečtený příběh od Maureen Johnson a Johna Green a moc se mi líbí. Jsou to takové typické příběhy pro nabuzení Vánoční atmosféry.

4. Seriál | The Walking Dead
Od února se začaly vysílat nové díly druhé poloviny 6. série tohoto seriálu. Tento seriál patří z těch novějších mezi mé oblíbené a pravidelně koukám na nové epizody. Docela mě překvapilo dění seriálu a začíná to být dost zajímavé a já se vždy těším na nový díl.

5. Písnička | Dove Cameron - What a Girl Is
Trošku jsem zavítala do svých mladších let :D a koukla se jaké nové seriály, filmy nabízí Disney Channel. I když je mi 19, tento kanál mě asi nikdy neomrzí. Narazila jsem na písničku ze seriálu Live a Maddie "What A Girl Is", kterou nazpívala Dove Cameron. Mě se tato píseň moc líbí, protože je plná energie a nějak mě dokáže povzbudit a uvést do pohody.


6. Jídlo, pití | Vitamín C
I tento měsíc jsem se budu věnovat jednomu drinku. Ve škole jsem většinou od 7 hod rána do 16 hod odpoledne a nosím s sebou pouze půllitrovou flašku s pitím, aby se mi vlezla do tašky, no a jelikož mi toto množství na celý den nestačí a nechtěla jsem si každý den kupovat drahé pití, začala jsem si s sebou brát šumivé tabletky Vitamínu C. Vždy si jen napustím čístou vodu a ochutím to tímhle vitamínem. Je to lepší než čistá voda z kohoutku, dodává mi to vitamíny do těla a také energii. Také to používám jako náhradu energy drinků.

7. Kosmetika, Produkty | NYC Big Bold Angel lash
Za tu dobu co jsem se začala malovat, se neobejdu asi jako každá holka bez řasenky. Vystřídala jsem jich opravdu spoustu, od různých značek a já konečně narazila na tu pravou, která mi vyhovuje úplně nejvíc. V poslední době jsem si hodně oblíbila značku NYC Color a právě od této značky je řasenka Big Bold Angel lash. Má velký a silný kartáček, který mě vyhovuje a vytvoří krásný objem na řasách a také je prodlouží. Za mě je top a určitě u ní dlouhou dobu zůstanu.

8. Oblečení | Vynechávám
Když se zamyslím, během února jsem si nic nekoupila, (to až teď v březnu jsem si zase nakoupila milion věcí :D) proto za tento měsíc nemám žádný top kousek.

9. Oblíbená činnost | Relaxování a odpočinek
Minulý měsíc jsem si dala menší oddych. V lednu jsem se převážně věnovala učení, a teď jsem si to vynahradila tím, že jsem nedělala vůbec nic :D. Vlastně v tom únorovém počasí, kdy bylo neustále škaredě se ani nedá jít ven, a mě nic nebavilo dělat. Celé dny jsem tak proseděla u počítače a věnovala se svým koníčkům jako je blog, sledování filmů ...

10. Ostatní | Guess The Word
Po delší době jsem si stáhla hru do mobilu. Mě hraní her nikdy moc nebraly, ale když už si nějakou zahraju, je to nějaká logická, na přemýšlení. A tak jsem narazila na hru "Guess The Word". Jedná se o to, že se mi na obrazovce objeví čtyři obrázky, které mají něco společného a já musím uhádnout slovo, které je spojuje. Hra je navíc v angličtině a tak trošku procvičuju svou velmi špatnou angličtinu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ♥ MylifeAdele♥ ♥ MylifeAdele♥ | Web | 23. march 2016 at 14:28 | React

Super!:) Sněží sněží mám už dočtený. Je to nádherná knížka, nejepší je stejnak ten 1. příběh:D a Disney Channel jsem taky jela, když mi bylo nějak okolo 10:D teď už tam dávaj takový né moc dobrý seroše:D:/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama