My Top10: April 2016 | Once Upon a Time, Studying, Sleeping .... and more

21. may 2016 at 21:41 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
the maze runnerbookgame of thronesgarnier

My Top10: April

Po delším čase jsem si pro Vás připravila nový článek. Omlouvám se, že dlouho článek nevyšel, zdá se, že blogy, školu, osobní čas a své povinnosti stále neumím skloubit a musela jsem vynechat zdejší aktivitu. Proto jsem zde s novou Top10 za měsíc duben. Během měsíce března se toho moc zajímavého neudálo a tak tento měsíc vynechávám a rovnou píšu mou Top10 za měsíc duben i když je už opět skoro konec května. :D

1. Nejlepší zážitek | Výlet na Javorník
Venku jen trošku vylezlo Sluníčko a já se začala věnovat svému velkému koníčku a to je turistika. Ráda chodím na výlety, hlavně do hor, a po různých rozhlednách od kud je vždy překrásný výhled. Hned jde vidět jak je náš svět velký a krásný. Je tu toho tolik k vidění. Kromě Javorníku jsme byla také na jedné rozhledně (teď si nemůžu vybavit jméno) a v neposlední řadě na 10km pochod kolem našich blízkých měst.

2. Film | Twilight Sága
Stmívání je film, který na jednu stranu opravdu nemám ráda, ale také zbožňuju. Nedávno jsem večer koukala na telku a zrovna dávali Stmívání a i když jsem se na něj dívat nechtěla, nakonec jsem se dodívala až do konce a poté pustila hned další díl. Vlastně mě ten film, nezaujal tolik ani dějem a příběhem, ale moc jsem si oblíbila roli Jacoba. Vlastně jsem si to nechala puštěné jen kvůli němu :D. Je mi v celém filmu ten nejsympatičtější a já mu vždy fandila aby nakonec byl právě on s Bellou. Jste všichni Edward Team nebo se tady najde i Jacob team kde patřím já?

3. Kniha | Školní učebnice
Mé aktivní čtení které začalo v novém roce mě rychle přešlo a na čtení nemám tolik času. Během dubna i března jsem nečetla nic jiného než školní učebnice, které ani nečtu, ale spíše v nich jen listuju a podtrhávám důležité věci.

4. Seriál | Once Upon A Time
Skončilo vysílání The Walking Dead s velmi otevřeným koncem, asi mě chtěli opět naštvat :D a tak jsem si našla novou zábavu a začala koukat na seriál "Bylo Nebylo". Jedná se o pohádkovo-filmový seriál, kde zlá královna zakleje pohádkové postavy do normálního světa lidí a seriál zachycuje děj z normálního i pohádkového světa. Mě osobně se líbí moc originalita seriálu, protože žádný seriál z tohoto prostředí ještě nebyl a nechybí mu ani napětí, při kterém se klidně dokážu koukat i celý den na další a další díly.

5. Písnička | Hailee Steinfeld - Rock Bottom ft. DNCE
Píseň Rock Bottom, jsem poprvé slyšela když s ní Hailee a skupina DNCE vystupovali v show Good Morning America. Po prvním poslechu se mi moc zalíbila. Má moc pěknou melodii a Hailee jsem si jako zpěvačku oblíbila a Joe Jonas znám už od dob Jonas Brothers. Později vyšel i tento krásný klip a píseň si v poslední době pořád pouštím dokola."You hate me now and I feel the same way, You love me now and I feel the same way"...


6. Jídlo, pití | Ledový citronový čaj
Jak jsem zmínila už v první odpovědi, vylezlo Sluníčko a já v teplém období nejraději piju ledový čaj, konkrétně citrónový s trochou ledu a občas i máty.

7. Kosmetika, Produkty | Dermacol: Make-Up
Konkrétně je to tento. Vyměnila jsem teď na chvíli make-up od NYC Color a začala používat něco léčivějšího od dermacolu, který konkrétně měl zmírňovat akné. Tento makeup patří mezi mé první, které jsem kdy začala používat a myslím, že je to dobrý začátek k tomu jak zmírnit projevy akné. Já osobně mám s tímto makeupem dobrou zkušenost.

8. Oblečení | Pullover z New Yorkeru
Před pár měsíci jsem si pořídila tričko, nebo spíše mikinu z New Yorkeru (náhled zde), mě se hned zalíbil ten nápis "Good Day To Be Happy" a i když na prodejně bylo hodně barevných provedení, koupila jsem si přesně tu růžovou. Osobně doteď nechápu proč, protože mám pocit, že mi růžová barva moc nesedí, ale líbí se mi.

9. Oblíbená činnost | Badminton
Badminton je můj nejoblíbenější sport a já měla tu možnost si jej zvolit jako tělocvik na vysoké a i když mám pouze hodinu a půl týdně. Vždy jsem si hru moc užila a pobavila se. Kromě toho jsem se ráda projela i na kole, a vyšla si na procházku s rodinnou, a to je myslím skvělá příležitost jak trávit volný čas.

10. Ostatní | Antistresové omalovánky
Možná to bude znít jako úplná zbytečnost, ale v knihkupectví toho je teď spousta a já jedny dostala k narozeninám a docela hodně mě začalo bavit vymalovávat tyto omalovánky. Abych pravdu řekla, opravdu jsou antistresové, :D u vymalovávání jsem se úplně odreagovala a očistila hlavu od všeho. I když si myslím, že by klidně stačily obyčejné omalovánky, nebo klasické mandaly, je to super činnost na odreagování.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama