TAG: The Summer Tag [Ivet]

21. august 2016 at 15:40 | Posted by: Ivet |  TAGS [Ivet]
I když si to neradi připouštíme a já vám to moc neulehčuji tím, že Vám to ještě navíc přípomínám, letní prázdniny nám pomalu končí a za pár dní čas školní se nám blíží. Dnes nebudu psát, žádné dlouhé deníčky, ale po delší době je tady tag, tentokrát na téma Léto. Nebyla jsem do něj zatagovaná, našla jsem ho na anglické stránce, která vytváří tagy pro youtubery. Mě se tag zalíbil a tak jsem se rozhodla jej sepsat sem na blog a zavzpomínat na nějaké letní vzpomínky, či si ještě tu letní atmosféru trošku vychutnat.

1. Jaké jsou tvé vysněné letní prázdniny?
Los Angeles, Californie, sluníčko, pláž, moře ....
Já byla v zahraničí a u moře jen jednou a to bylo v Chorvatsku a LA je jedno z mých vysněných míst, kam bych se chtěla jednou jet podívat. Léto strávené právě na tomto místě by bylo pro mě jako sen.

2. Oblíbený letní drink?
Ledová třišť a nebo studená čistá voda. Čistou vodu piju téměř každý den, ale když jdeme s rodinou na město do cukrárny, nebo se jen projít po městě volím ledovou tříšť. Všichni si dají zmrzlinu jen já si koupím vždy tříšť. Občas si ráda dám i ledovou kávu.

3. S'mores nebo zmrzlina?
V tomto jednoznačně zmrzlina. Mám pocit, že S´mores jsem nikdy neměla možnost zkusit a mám pocit, že u nás v Česku se to ani neprodává a málokdo to zná. Proto je to za mě určitě zmrzlina. Nejraději mám ráda točenou vanilku a jahodu.

4. Bazén nebo pláž?
Spíše bazén, protože ten mám k dispozici téměř celé léto a na pláž se nedostanu pokud nejedu někam k vodě na dovolenou. V bazénu jsme schopná ležet na lehátku a opalovat se klidně i celý den. :)

5. Strávila bys raději letní den venku v bazénu, nebo doma sledováním Netflixu?
Mě osobně nedělá problém ani jedna verze, protože i letní den se nemusí vydařit a může po celý den pršet. V tomto přípědě ráda prosedím celý den sledováním seriálů. Ale na druhou stranu, když svítí sluníčko a je ten pravý letní den dávám přednost strávit tento den venku u bazénu a s rodinou nebo přáteli.

Most popular tags for this image include: starbucks, blue, drink, summer and food


6. Tvá nejvtipnější letní vzpomínka?
Když se vrátím hodně do minulosti, bylo mi asi 14 let. Pokaždé když končí letní prázdniny se s rodinou a známými sejdeme u tety na zahradě a máme menší párty na ukončení prázdnin. Jednoho krásného dne, když jsme takto oslavovali se chýlilo k večeru a dospělí začínali být "trošku" napití a jeden z rodiných známých se rozhodl, že bude házet holky do bazénu. Skončila tam mamka, teta, další teta dokonce dvakrát a já nevím proč dobrovolně jsem šla k tomu bazénu, že jim přinesu ručník a pomůžu ven. Asi jsem si řekla, že jsem dítě a mě se nemůže nic stát ... a co se stane, ani jsem nestihla zareagovat a byla tam také, oblečená, v botech a nikomu to nevadilo. :D Potom se mi všichni smáli, proč jsem tam vůbec lezla, nezbývalo mi nic jiného, než se jít převléci a když jsem se vrátila zpět tak už ten daný člověk, který nás házel do bazénu byl také celý promočený a tak jsme se mu začala smát. Trošku mě dodnes mrzí, že jsem to prošvihla. :D

7. Oblíbený lak na nehty?
Já si nehty moc nelakuji, takže žádný oblíbený nemám.

8. Sluneční brýle nebo klobouky?
Zřejmě klobouk. Nosím nastálo dioptrické brýle a z toho důvodu sluneční brýle vůbec nenosím. Mám jeden klobouk, který nosím, občas, když jsem dlouhou dobu venku na přímém sluníčku když se opaluju, nebo jsme v bazénu.

9. Oblíbená letní vůně?
Mé oblíbené vůně jsou tělové spreje od Avonu, které vždy nosím v kabelce u sebe a můj nejoblíbenější je "Bali Bliss", který si šetřím, protože mám pocit, že už se nikde neprodává a potom mám ještě oblíbený "RIVIERA Goddess". V létě se rozhodně bez nich neobejdu.

10. Oblíbené BBQ jídlo?
Mám ráda jakékoliv grilované maso, především od taťky mi chutná cokoliv ugriluje. :D Kdybych si měla vybrat, tak nejraději mám grilované kuřecí plátky naložené v nějaké marinádě, ať už v barbeque nebo jen posypané nějakým kořením.

foodbook

11. Bikiny, tankiny, nebo jednodílné plavky?
Jako malá jsem nosila jednodílné plavky, ale teď už jen bikiny.

12. Doporučení na letní knížku?
Typicky letní knížku asi neznám, nebo spíše jsem žádnou s letní tématikou nečetla a nechci doporučovat knihu, kterou jsem nečetla. Já jsme obdivovatelka Johna Greena a tak bych doporučila si přečíst něco od něj. Knížka "Papírová města" je dobrá a nebo mám právě rozečtenou knihu "Hledání Aljašky".
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kika Kika | Web | 24. august 2016 at 20:13 | React

o S'mores som nikdy nepočula som si musela vyhľadať na google, že čo to vlastne je, ale asi by som si tiež vybrala zmrzlinu :D
inak telové spreje od avonu milujem tiež <3 už som mala snad všetky ale naj bol pre mna ruža s čokoládou :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama