Diary: Coca Cola & Kamion Tour | Advent 2016

23. december 2016 at 20:41 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]
Krásný zimní den přeji. Venku to tak sice nevypadá, ale 21. prosince nám začal Zimní slunovrat. I když teplota venku by tomuto zimnímu období občas odpovídala, sníh na který jsem se tak těšila stále v nedohlednu. Opravdu bych letos chtěla prožít krásné bílé Vánoce, které už tady pár let nebyly, ale nějak se veškerá moje naděje vytrácí pryč.

Měsíc prosinec je pro mě letos opravdu akční. Ani si nepamatuji, kdy jsem v tento krásný Vánoční čas měla tolik nabitý program. Kromě neustálého nakupování dárků, pečení cukroví a Vánočního úklidu jsem navštívila pár zajímavých míst a jeden ze svých zážitků bych vám ráda přiblížila.

Jak si z názvu můžete přečíst byla jsem se podívat na Coca Cola Kamion. Už loni, když měl kamion během svých zastávek přijet i do města nedaleko mého bydliště, jsem se chtěla jít na něj podívat, ale z důvodu, který si momentálně nevybavuji to nevyšlo. Proto jsem se to letos pokusila napravit a konečně jsem viděla ten legendární Coca Cola kamión z jedné z mých nejoblíbenějších vánočních reklam.

Když jsem vcházela na náměstí, kde kamion stál, bylo to přesně takové jak jsem si to představovala. Byl krásně osvětlený, začal i trošku padat sníh a nabudilo to ve mě tu pravou Vánoční atmosféru. Když jsem ho však obešla dokola, už jsme tak veselá nebyla. Vůbec jsem nečela takový velký počet lidí. Ve velkých městech se to dá očekávat, ale vzhledem k tomu, že to bylo v tak malém městečku jsem s tímto nepočítala.


Já nemám ráda, když je hodně lidí na jednom místě, ale na této malé akci to nebyl ten hlavní faktor, který mě odradil. Když jsem se tam chystala, představovala jsem si to, tak že se v kamiónu bude v jedné části prodávat Coca Cola, nebo nějaký merch a v druhé části se budou moci děti fotit se Santou. Alespoň tak jsem si to přečetla na internetu.

Bohužel to bylo trošku jinak a to mě docela nepotěšilo a možná spíše zklamalo. Kamión byl z jedné strany otevřený a v něm to vypadalo jaká malá místnost, kde seděl Santa Claus a jeho pomocníčci. Malé děti se s ním mohli jít vyfotit, což mi přišlo super, ale během focení tam také probíhalo nějaké losování, přispívání na nějakého nemocného chlapečka a neustále se tam ti pomocníčci překřičovali někoho volali a přišlo mi to jako jeden velký chaos a zmatek. Navíc chtěli vyvolat co nejvíce dětí a tak vše probíhalo velice rychle, že jsem to vše ani nestíhala zpracovávat.

Jelikož jsem na akci nedorazila úplně v přesný čas kdy tam kamion přijížděl, ale asi o 10 minut později. Blíže k samotnému pódiu jsem se vůbec nedostala a tak jsem seledovala probram jen z povzdáli. Alespoň jsem si vzala ponaučení, že mám chodit v čas.

Když bych měla vše shrnout do závěru. Jsem ráda, že jsem měla možnost se jít kouknout na tuto menší akci, bylo to opět něco, co jsem dříve neviděla, ale jednou mi to stačilo a příště už si tuto akci nezopakuji.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama