My Top10: November 2016

2. december 2016 at 17:00 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
the maze runnerbookgame of thronesgarnier

My Top10: NOVEMBER

Rozhodla jsem se po dlouhé pauze, která tady byla častěji přispívat i zde na blog, a proto dnes pro Vás mám článek o mých oblíbených věcech za uplynulý měsíc listopad.

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | První sníh
Jak jsem se již zmiňovala v předchozím článku, můj nejkrásnější zážitek byl letošní první sníh. Já mám zimní období moc ráda a tak mě potěšilo, Když začal padat první sníh a já zrovna byla venku. Začlo krásně sněžit, nebylo to žádné mrholení s deštěm, ale padaly krásně bílé vločky a pomalu všechnu zem a trávu začínala pokrývat bílá barva. Bohužel po pár dnech sníh opět roztál, ale věřím, že letos se dočkáme i bílých Vánoc.

2. FILM | Snow Girl And The Dark Crystal
Věřím, že tento název filmu Vám nic říkat nebude. "Snow Girl And The Dark Crystal je film natočený v Číně a není přeložen ani do češtiny a myslím, že ani do angličtiny. Byly však k dispozici české titulky a tak jsem neváhala a film si pustila. Film vypráví o době, kdy se svět lidí, Bohů a démonů začíná propojovat. Do města zvané Hu se dostává do nebezpečí a tak Bohové poslali do tohoto města osobu, která je bude chránit. Ovšem démoni se snaží získat nazpět krystal a dochází v rozporu a válce mezi Bohy a démony. Zde si můžete pustit video, které mě na tento film upoutalo. Film se bude určitě líbit všem, kteří mají rádi filmy s fantasy tématikou.

3. KNIHA | The Maze Runner
Filmová série Labyrint je jedna z mých oblíbených a tak jsem se rozhodla pořídit si i všechny knížky. Začala jsem číst první díl "Labyrint - Útěk" a prozatím jsem nadšená. Ještě se mi nestalo abych u knížky byla tak napjatá. Líbí se mi, že se v příběhu stále něco děje, panuje tam napjetí a tak se mám stále na co těšit. Dále se mi líbí, že si nějaké momenty můžu spojit s momenty ve filmu a proto se mi i kniha lépe čte. Jsou tam však i menší odlišnosti oproti filmu a tak se nemusíte bát, že by vás kniha nudila, pokud jste již viděli film.

4. SERIÁL | The Walking Dead
Do vysílání se konečně dostaly nové díly seriálu "The Walking Dead", který již vysílá již 7. sérii. Poslední vysílání skončilo tak napínavě, že jsem jen odpočítávala dny, kdy uvidím další díly. Nechci spoilerovat, pro ty, kteří se třeba nedívají a chtěli by. Mám z nové řady docela trauma a dost mě některé okamžiky zasáhly. Také jsem některé situace nečekala a je tam pár nových věcí, které mě osobně příjdou přehnané. Zatím si nejsem jistá, zda mě nové díly zklamaly, nebo ne. Dávám tomu volný průběh.

5. PÍSNIČKA | Little Mix - Shout Out To My Ex
Little Mix a jejich nejnovější videoklip k písničce "Shout Out To My Ex" sice vyšla na konci října, ale já jí za minulý měsíc slyšela nesčetněkrát. Skupina opět ukázala svou holčičí sílu. Moc se mi líbí melodie písničky, především ten refrén. Písnička je velmi chytlavá a vždy mám chuť tančit a zpívat, když jí slyším. :)


6. JÍDLO, PITÍ | Karamelové latte
V zimě obvykle piju nejvíce čaj, ale v posledních pár dnech jsem si oblíbila "Mokate Latté" s karamelovou příchutí. Já jinak kafe vůbec nepiju. Občas si dám latéčko z automatu, ale obyčejná káva mi nechutná. Nedávno jsem si koupila na ochutnání zmíněné karamelové latté a moc mi zachutnalo. Je to jediná káva, která mi opravdu chutná.

7. KOSMETIKA, PRODUKTY | AVON tělový sprej
Mamka si o prázdninách pořídila tělový sprej od Avonu a místo ní jsem ho začala používat já. Když na to přišla, tak mi to zakázala a řekla, že si mám pořídit vlastní. Proto když donesla domů nové vydání Avonu objednala jsem si tělový sprej s vůni třešňového květu. Konkrétně tento. Tento krásně vonící sprej nemám ještě ani měsíc a už mám jen na dně. Z toho vyplývá, že se to stal můj oblíbený produkt měsíce listopad.

8. OBLEČENÍ | Nízké kozačky
Celé léto jsem prochodila v teniskách a na podzim jsem si uvědomila, že už je na ně zima a nemám v čem chodit, jelikož boty z loňského roku byly už v hrozném stavu.Chtěla jsem si koupit opět zateplené tenisky, jelikož mám ráda sportovní obuv ráda, protože je pohodlná. Začátkem listopadu jsem si tedy šla koupit boty a domů jsem si donesla místo tenisek nízké kozačky. Vúbec nechápu co mě to napadlo, ale musím říci, že jsem vlastně ráda. Moc jsem si je oblíbila, jsou docela pohodlné a cítím se v nich dobře. Od té doby co jsem si je koupila nechodím teď na podzim v jiných botech.

9. OBLÍBENÁ ČINNOST | Psaní diáře
Na nový rok jsem si koupila diář a řekla jsem si, že si pravidelně budu psát co mám v plánu na další týden a na co nemám zapomenout. Během roku jsem si zapisovala jen příležitostně a občas jsem to vynechávala, ale teď jsem zjístila, že se mi to dost hodí. Před Vánoci mám toho vždy spoustu na práci, nejen kvůli nakupování dárku, ale ve škole mě čeká zkouškové období a další důležité věci. Proto jsem si začala psát asi měsíc zpátky pravidelně co mám udělat klidně pouze jeden den dopředu a velmi mi to usnadnilo práci. Vždy vím, co mám udělat a nemusím hledat v paměti, co vlastně jsem měla udělat. Pomohlo mi to lépe si rozvrhnout čas a být vždy na vše připravená.

10. OSTATNÍ | Ashley Tisdale - Youtube
V některém z předešlých článcích jsem psala, že moc ráda sleduji youtube scénu a youtubery. Zpěvačka Ashley Tisdale, kterou znám už od HSM a patří mezi mé oblíbené celebrity se rozhodla obnovit svůj kanál a být více v kontaktu se svými fanoušky. Přidává prividelná videa a její videa patří k mezi mé oblíbené, pokaždé, když má video vyjít se neskutečně těším.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 7. december 2016 at 16:33 | React

Zajímavé, jsem na tom podobně... první sníh mne také potěšil, bohužel brzy roztál, ten film vážně neznám a zřejmě ho ani nepoznám a s knihou je to podobné, tuto neznám a nemám vůbec čas na čtení a netuším kdy se to změní, písničku jsem neznala, ale poslechla jsem si ji a líbí se mi, s kafem jsme na tom stejně, vůbec ho nepiji, ohledně kosmetiky od Avonu jsem už dlouho nic neměla, musím se podívat na katalog, kozačky miluji v různých verzích mám dojem, že dodávají oblečení šmrnc, diář si nepíši, ale má oblíbená činnost je také psaní, zpěvačku Ashley Tisdale nesleduji, ujíždím na Ronanu Keating... když se to tak vezme, zas tak moc se od sebe nelišíme :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama