My Top10: February 2017

1. march 2017 at 18:45 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
girlgilmore girls and book imageselena gomezbracelet

My Top10: ÚNOR

Ahoj, opět po více než dvou měsících. Mrzí mě, že jsem si nenašla ani chviličku na napsání úvodního článku a popřání všeho nejlepšího do nového roku 2017. Mojí prioritou je v poslední době fanblog, kde chci mít pravidelnou aktivitu. To ale neznamená, že chci tento blog opustit. Mám pár nápadů na články, jen je sepsat. Začneme něčím jednodušším a tím je moje top 10 za uplynulý měsíc. Tento týden se můžete těšit určitě i na článek na téma týdne, jelikož se mi téma zamlouvá mám k tomu co napsat.

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | Jarní procházka
Tento měsíc utekl a až teď si uvědomuji, že jsem ani nebyla na žádném výletě s rodinou, ani kamarády. Proto nejhezčí zážitek za tento měsíc bude jen takový obyčejný. V posledních pár dnech k nám do města přichází jaro a já mám moc ráda typické jarní procházky, kdy už svítí sluníčko a není velká zima. Jednu takovou jsem měla minulý víkend a užila jsem si ji. Doufám, že v následujícím měsíci budu mít něco lepšího a záživnějšího.

2. FILM | 16-Love
Tento film si oblíbí určitě všichni milovníci takových těch klasických "teenagerských" filmů. 16-Love, film natočený v roce 2012 vypráví o dívce jménem Ally Mash, která žije jen tenisem. Tato tenisová hvězda se během jednoho zápasu zraní nohu a musí zápas ukončit. Během léčby se seznámí s klukem jménem Farrell, který jí ukáže o co vše přišla, když se rozhodla soustředit pouze na její kariéru .... film je pouze v angličtině a můžete se na něj kouknout zde.

3. KNIHA | Labyrint: Útěk
Knižní sérii od Jamese Dashnera jsem už zde jednou zmínila a to i první díl "Labyrint: Útěk". Dala jsem si asi měsíční pauzu od čtení, ke kterému jsem se dnes vrátila a konečně jsem jí dočetla. I když je knížka podobná na filmovou verzi, udržela si mou pozornost a bavila mě. Už se těším až začnu číst druhý díl "Spáleniště: Zkouška".

4. SERIÁL | Gilmorova děvčata
Gilmorky mám komplet shlédnuté už několikrát, ale rozhodla jsem se koukat znovu a to v originálním znění, abych si zlepšila angličtinu a také si připomněla starší díly, jelikož v letošním roce vyšly zcela nové díly, které mám v plánu shlédnout a moc se na ně těším. Do sledování jsem se dala asi před dvěma týdny a už jsem u 3.série a musím uznat, že na angličtinu je tento seriál skvělý, protože spousta frází se tam opakuje a herci mluví jednoduchou mluvou, tudíž si z toho dost pamatuji.

5. PÍSNIČKA | Conor Maynard feat. The Vamps (Shape Of You by Ed Sheeran - SING OFF)
Písničku "Shape of You" od Eda Sheerana miluju. Touto peckou mě opravdu dostal a nemůžu jí dostat z hlavy, ale možná ještě více jsem si teď oblíbila nový SING OFF na tuto píseň od Conora Maynarda a skupiny The Vamps. Vlastně jde o to, že do melodie této písničky od Eda zpívají různé další populární songy a zní to fantasticky. Mezi další topky za tento měsíc dále patří nový song od Seleny Gomez a Kyga - "It Ain't Me" a také duet Taylor Swift a Zayna s písničkou "I Don't Wanna Live Forever".6. JÍDLO, PITÍ | Jablečný džus
Na džus a obzvlášť jablečný nedám dopustit. Nejen, že v něm jsou vitamíny, ale také mě osvěží a dodá energii.

7. KOSMETIKA, PRODUKTY | Dermacol - čistící micelární voda
V poslední době je strašně velký hype na micelární vody především tedy od Garnieru, na kterou neustále dokola v televizi opakují reklamy a různé youtuberky si jí také oblíbily. Abych šla s davem, tak jsem si také jednu pořídila, ale od Dermacolu (konkrétně tuto), protože mě je tato značka více sympatická. Používám jí necelý měsíc a musím říci, že mi opravdu vyhovuje, je šetrná k pleti, neobsahuje žádné zbytečné mýdla, parfermaci a skvěle odličuje. Nemám tedy ososbní zkušenost se značkou Garnier, ale já si dokázala u Dermacolu to, že nemusí být výrobek všude propagován aby byl dobrý a účinný.

8. OBLEČENÍ | Náramky
Tentokrát jsem do této rubriky zařadila doplňky. Když jsi vzpomenu na uklízení, o kterém píšu až o trošku později, našla jsem ve své šperkovničce spoustu přívěšků a nárámků. Asi rok zpátky jsem nosila náramky na ruku pořád, skoro ke každému mému outfitu jsem měla sladěný i náramek. Když už jich mám tolik, tak si je občas opět vezmu. Asi jako každá holka mám i já ráda různé ozdůbky.

9. OBLÍBENÁ ČINNOST | Uklízení
Když se jednou za čas pustím do uklízení, tak je to ale pořádný úklid a když se do toho opřu, tak mě to začne po čase i bavit. To se stalo minulý týden a já si komplet uklidila veškeré mé věci, dokumenty, školní učebnice. Vyhodila jsem asi dvě tašky zbytečností, ale objevila jsem pár věcí o kterých jsem ani nevěděla, že je ještě mám. Občas je fajn si takhle pouklízet.

10. OSTATNÍ | Neúspěšné cvičení
Stejně jako minulý rok v tuto dobu, jsem se i letos pokoušela začít cvičit. A opět neúspěšně, vydrželo mi to ani ne týden a přešla mě chuť. Chybí mi motivatce a nevím jak si udržet to nadšení pro cvičení. Máte nějaký tip, určitě mi ho napište. :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama