My Top10: April 2017 | Birthday, 13 Reasons Why, Batiste ... and more

30. april 2017 at 18:25 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]
Best13 reasons whyblush

My Top10: DUBEN

Asi poprvé se mi podaří vydat top10 na konci měsíce a ne až o dva či týdny později, následujícího měsíce. Duben je můj nejoblíbenější měsíc v roce a tak jsem se ho snažila co nejvíce užít. Oslavila jsem narozeniny, v hezké dny, ikdyž jich nebylo zrovna hodně, jsem strávila venku a během volného času jsem převážně poslouchala hudbu, koukala na seriály a odpočívala.

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | Oslava narozenin
Víte co nejvíce zamrzí? Když si užijete oslavu narozenin někoho jiného než tu svou. Myslela jsem si, že do této rubriky, jednoznačně napíšu své 21.narozeniny, které jsem oslavila začátkem měsíce, ale včera jsem byla na oslavě narozenin své sestřenky a bavila jsem se o mnoho více a proto sem píšu právě tuto. Nejprve jsme si společně připili, zpívali, dali dort a poté jsme si zašli na pizzu, bowling a na závěr pustili balon štěstí. Bylo to super.

2. FILM | Spider-Man 1
Původně jsem vůbec neměla v plánu koukat zrovna na film Spider-man. Myslím, že to byly dva týdny zpátky, kdy v televizi dávali první díl a já zrovna žehlila prádlo a tak jsem si k tomu nechala puštěný tento film. Mám ráda sérii filmů Spider-man, ale pouze ty původní s hercem - Tobey Maguire. Ty pozdější jako "Amazing Spider-man" už mě tolik nebaví.

3. KNIHA | X
V minulém měsíci jsem psala, že jsem začala číst knihu "Spáleniště: Zkouška". Bohužel jsem teď na čtení neměla moc náladu a knihu jsem nedočetla. Proto tento měsíc, tuto rubriku nechávám prázdnou.

4. SERIÁL | 13 Reasons Why
Nedávno Netflix propustil do vysílání úplně nový seriál "13 Reasons Why". Seriál je o dívce Hannah, která se zabila a na kazety nahrála 13 důvodů proč to udělala. I když jsem původně na něj nechtěla dívat, jsem moc ráda, že jsem to udělala a začala koukat. 1. série má pouze 13 dílů, které jsou napínavé. Seriál i s českými titulky můžete zkouknout zde.


5. PÍSNIČKA | Harry Styles - Sign Of The Times
Kluci z 1D pomalu rozjíždí svou sólovou kariéru a Harry Styles vydal svůj debutový song, který se jmenuje Sign Of The Times. Píseň je pomalejší, a tak dokonalá. Dokonce je docela dlouhá, má více než 5 minut, což mě překvapilo, protože písně mají obvykle 3-4 minuty. Tato píseň je úžasná a těším se až vyjde celé album, které má Harry propustit už následující měsíc.6. JÍDLO, PITÍ | Narozeninový dort
Vzhledem k tomu, že v dubnu v naší rodině probíhají hned dvoje narozeniny, tak jsem měli i dva narozeninové dorty. Také máte tak rádi marcipán. Já ho úplně miluju, a proto ho na mém dortu byla spousta. Byl moc dobrý a chutnal mi.

7. KOSMETIKA, PRODUKTY | Batiste Suchý šampón
Záchrana pro ty, kterým se rychle mastí vlasy. Suché šampóny od značky Batiste jsou opravdu úžasné. Nejen, že pomůže, když nemáte zrovna čas umýt si vlasy, ale také jim zároveň dodá objem. Já používám tento, který má i krásnou květinovou vůni.

8. OBLEČENÍ, DOPLŇKY | Fialová kostkovaná košile
Ráda nosím jakékoliv košile, mám ve skříní s oblečením asi čtyři a obzvlášť jsem si tento měsíc oblíbila jednu, která je v mé oblíbené fialové barvě.

9. OBLÍBENÁ ČINNOST | Poslouchání hudby
Poslech hudby, je činnost, kterou bych do této rubriky mohla psát pořád a pořád dokola. Hudbu miluju a není den, který bych strávila bez ní. Poslouchám hudbu každý den, v autobuse, doma, při psaní článků, před spaním. Tento měsic tedy píšu jako oblíbenou činnost právě poslech hudby a pro příští snad budu mít i něco zajímavějšího a jiného.

10. OSTATNÍ | Spotify
Má oblíbená činnost se pojí i s touto aplikací/hudebním portálem. Jelikož se mi všechny mé oblíbené písničky, už nechce tolik stahovat a nahrávat do telefonu nebo počítače, raději si je uložím do seznamu (playlistu) na spotify a tam si je pouštím.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama