My Top10: March 2017 | Selena Gomez, Essence, Graphics ... and more

3. april 2017 at 16:25 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
hairthe maze runnerselena gomezVýsledek obrázku pro essence sheer shine lipstick 07 sparkling

My Top10: BŘEZEN

Tento článek patří mým oblíbenostem za uplynulý měsíc. Když jsem začínala psát tento článek, měla jsem úplně prázdno v hlavě a nic si nemohla vybavit a myslela si, že z něj nic nebude. Po dokončení, ale vidím, že jsem se docela rozepsala. Pro příští top10 bych si ty věci mohla psát průběžně, abych nemusela hodinu přemýšlet o tom, co jsem vlastně celý měsíc dělala. A jaké jsou vaše oblíbenosti za minulý měsíc?

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | Výlet po okolí našeho města
Tento odstavec/téma je pro mě vždy asi nejobtížnější protože mám pocit, že jsem celý měsíc nic nedělala. :D Ale mám jeden výlet, který si budu dlouho pamatovat. Začátkem března, když začalo být trošku hezčí počasí jsme se s rodiči a bráchou vydali na menší procházku po okolí. Mám ráda takové procházky, protože si vždy pročistím hlavu, ale tentokrát to bylo dost nepříjemné. Jestli si vzpomínáte začátkem měsíce sice bylo tepleji, ale pár dní foukal strašný vítr. A přesně v jeden takový den probíhala naše procházka. Asi si dovedete představit jak to dopadlo. :D Z původní dvou-hodinové vycházky jsme byli venku asi 5 hodin. Normálně by mi to nevadilo, ale ten vítr byl opravdu nepříjemný a unavilo mě to více než jsem čekala a navíc mě potom strašně z toho bolely uši. Příště si vezmu čepici.

2. FILM | Tini: Violettina proměna
Milovníci disney seriálu Violetta určitě ví, že jako uzavření celého seriálu se natočil i film "Tini: Violettina proměna". V originále film "Tini: El Gran Cambio de Violetta" vyšel už minulý rok, kdy jsem ho také viděla poprvé. Letos jsme se dočkali i dabingu a protože se mi film líbil rozhodla jsem se kouknout znovu. Film je trošku odlišný od samotného seriálu, více dospělejší a dějová linka se posouvá trošku jinam, ale určitě stojí za zkouknutí.

3. KNIHA | Spáleniště: Zkouška
V minulé top10 jsem psala o tom, že se chystám v tomto měsíci začít číst druhý díl knižní série "Labyrint" od Jamese Dashnera, a tak se i stalo. Bohužel jsem knížku nestihla dočíst úplně celou, protože teď nemám tolik času na čtení, ale prozatím se mi líbí stejně jako ten první díl a snad mi nebude trvat dlouho knihu dočíst. Protože se moc těším na poslední dva díly, protože nejsou ještě zfilmovány a jsem zvědavá jak to všechno dopadne.

4. SERIÁL | Melissa & Joye
Na seriál Melissa & Joye jsem narazila ke konci minulého roku a úplně náhodou. Na televizi moc nekoukám, ale když jsem si jí po delší době pustila, zrovna se vysílal jeden díl tohoto seriálu. Mám v oblibě tyto rodinné, zábavné seriály a tak jsem si, řekla, že bych mohla zkouknout několik dílů. Shlédla jsem asi 3.série a potom mě to přestalo bavit. Před nedávnem jsem se rozhodla, že tomu dám ještě šanci a opět mě to chytlo a zkoukla jsem další řadu.

5. PÍSNIČKA | Kygo, Selena Gomez - It Ain't Me
"I had a dream we were back to seventeen, Summer nights and The Libertines never growing up
... a mohla bych pokračovat dále v textu, který je tak úžasný. Trochu jsem už tuto písničku od mé oblíbené zpěvačky Seleny Gomez a Kyga zmiňovala v minulém měsíci, kde jsem vybrala jako hlavní top písničku jinou, ale já ji poslouchám teď tak často, a proto jí musím zmínit znovu. Tato spolupráce se opravdu vyvedla a písnička je velmi chytlavá a múžu jí poslouchat pořád a pořád dokola.6. JÍDLO, PITÍ | Kinder Bueno White
Miluju jakékoliv sladkosti od Kinder a v poslední době konkrétně Kinder Bueno White. Mám pocit, že jsem si minulý měsíc alespoň třikrát do týdne koupila tuto sladkost.

7. KOSMETIKA, PRODUKTY | Rtěnka od Essence
Rtěnky nemám úplně v oblibě, raději dávám přednost leskům na rty, ale našla jsem jednu vyjímku. Rtěnku od Essence - Sparkling Sheer&Shine O7 jsem si oblíbila. Nejen, že dlouho vydrží, ale má v sobě i jemné třpytky, které působí jako lesk, tudíž mě mě vyhovuje. Navíc moc krásně voní a neobtiskuje se, což je bezva.

8. OBLEČENÍ, DOPLŇKY | Náramky
Náramky jako můj oblíbený doplněk měsíce jsem zmiňovala už minule, ale musím je zmínit opět. Pamatuji si jak ještě na začátek střední školy, kdy jsem nenosila skoro žádné doplňky jen náušnice a občas prstýnek. Nyní na takové doplňky nedám dopustit. Řetízek na krku nosím pořád, který ani nesundávám a náramky jako ozdobu v poslední době nosím pořád. Navíc jsem si minulý týden obohatila svou sbírku o další dva.

9. OBLÍBENÁ ČINNOST | Tvorba grafiky
Poslední větší grafika, kterou jsem dělala byl nový layout na můj fanblog, což bylo někdy začátkem roku a od té doby jsem nevytvořila nic. V poslední době mě chytla opět taková kreativní nálada a vytvořila jsme za minulý měsíc dva layouty na objednávku a na další pracuju. I když mi tvorba zabere docela dost času, nesmírně mě to baví a určitě se chystám nějaký design vytvořit i sem, protože tento je dost neauktuální. Doufám, že se mi to podaří, protože na osobní blogy designy moc nedělám. Tak uvidíme co z toho vznikne. :D

10. OSTATNÍ | Brigády do kapsy
V posledním bodu bych ráda zmínila jednu aplikaci, která mi dost usnadňuje hledání brigády. Jako většina z Vás, která nemá práci nebo studuje si chci najít nějakou brigádu. Léto se blíží a já si chci určitě něco ve svém volném čase něco přivydělat. Nedávno jsme si nainstalovala do mobilu aplikaci od Jobs.cz - Brigády do kapsy. Nastavíte si tam region/lokalitu, ve které chcete brigádu najít a hned se vám zobrazí všechny a ty nejuktuálnější nabídky brigád. Můžete si zde nastavit i notifikace, kdy chcete aby se vám nové nabídky zobrazovaly. Aplikace je moc dobře zpracovaná, přehledná a určitě můžu doporučit.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama