July 2017

Music video of the day #003 | Selena Gomez - Bad Liar

14. july 2017 at 19:57 | Posted by: Ivet |  HUDBA [Ivet]
Krásný prázdninový den, přeji všem. Právě poslouchám hudbu jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček Seleny Gomez a tak mě napadlo si rozbrat v dnešním článku další z mých oblíbených písniček a videoklipů a to právě od ní. Sel poslouchám už dlouhou dobu, už od jejího působení na Disney channelu. V té době působila ještě ve skupině Selena Gomez & The Scene, se kterou vydala 3 studiová alba. V roce 2013 se rozhodla jít svou vlastní cestou, vydávala novou tvorbu a také se více zaměřila na svou hereckou kariéru. Její tvorba se posunula dále, její klipy a písničky jsou dospělejší.

Od jejího posledního vydaného alba "Revival" uběhl více než rok a Selena přichází na scénu s novou tvorbou. Dnes se tedy podíváme na její nejnovější singl a vybrala jsem si píseň "Bad Liar". Když jsem si poslechla před dvěma měsíci audio verzi, na první poslech mě písnička nezapůsobila a vůbec mi to k Sel nesedělo. Bylo to pro mě něco úplně něco nového, jiný styl muziky, ale i přesto, že se mi píseň ze začátku moc nelíbila, dala jsem tomu šanci a hned neodsoudila. Občas mi trvá, než se mi nějaká písnička zalíbí. Klip, který později k písničce vyšel mě hned oslovil a já si ho oblíbila. Mám moc ráda příběhové klipy a Sel v něm byla naprosto dokonale. Dokázala stvárnit hned čtyři role a povedlo se jí to senzačně. Od té doby jsme začala tu pisničku poslouchat více a hlavně se koukat na ten videoklip a teď píseň patří k mým nejoblíbenějším. Stává se mi často, že píseň, která mě na první poslech nezaujme se později stane mou nejoblíbenější. :D A jakou písničku od Sel máte rádi vy?

"I was walking down the street the other day
Trying to distract myself
But then I see your face
Ooh wait that's someone else"


My Top10: June 2017 | Charmed, Despacito, Hunter FM ... and more

9. july 2017 at 19:02 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
13 reasons why

My Top10: Červen

Mojí asi nejzajímavější a nejlépe popsanou top 10 za měsíc květen se mi omylem podařilo smazat, když jsem si myslela, že píšu už nový článek do uložené šablony a já omylem přepisovala ten předešlý vydaný článek. Už tak vydávám málo článků a já si jeden ještě navíc smažu. Jsme to já ale "šikula". Nicméně, dneska tedy přináším další top 10, která asi tak zajímavá nebude, ale i tak se našlo pár mých oblíbenců za uplynulý měsíc. :)

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | Výlet do Súľovských skal
Poslední víkend v červnu jsme s rodinou naplánovali menší výlet na Slovensko, kde naším cílem byly Súľovské skaly. Po skoro tří hodinové cestě jsme zaparkovali na parkovišti poblíž vstupu, popadli batohy a vyrazili po turistických značkách, které vedly skalami. Dá se říci, že jsme pořád šlapali do kopce, bez žádného oddechu, prošli jsme různými vyhlídkami až jsme došli k rozcestníků, od kterého jsme se chtěli vydat dál. Bohužel u rozcestníků čekali nějací hlídači, kteří zakazovali vstup dále, protože se tam konaly závody na kolech. Museli by jsme nějaké čtyři hodiny čekat, abychom mohli jít dál a tak jsme to vzdali a raději šli pomalu zpátky k autu. Ta cesta, kterou jsme prošli byla moc pěkná, sice náročnější a je mi líto, že jsme výlet nedokončili.

2. FILM | Sing
Po dlouhé době jsem se odhodlala konečně kouknout na nějaký film, protože já dávám přednost nějakému seriálu. Každopádně rozhodla jsme se kouknout na animovanou pohádku "Zpívej". Jak už z názvu vyplývá jedná se o hudební animovanou pohádku. Zbožňuji hudební filmy ať už animáky nebo jiné a když jsem viděla trailer na tento film, tak bylo jasné, že se na něj chci kouknout. Ale abych byla upřímná trochu to zklamalo mé očekávání. Byla tam asi jen jedna část, která mě bavila a to byl závěrečný koncert. Jinak ten děj byl takový suchý, místy jsem se i nudila, a v polovině jsem věděla jak to přibližně dopadne. Rozhodně se ale bude líbit mladšímu publiku už jen kvůli roztomilým zvířátkům.

3. KNIHA | X
V minulém měsíci jsem psala, že jsem začala číst knihu "Spáleniště: Zkouška". Bohužel jsem teď na čtení neměla moc náladu a knihu jsem nedočetla. Proto tento měsíc, tuto rubriku nechávám prázdnou.

4. SERIÁL | Čarodějky
SEriál Čarodějky patří mezi ty starší seriály, na které jsem koukala už jako malá. Mám ráda kouzla, magii a proto mám tento seriál moc ráda. Děj také ubírá na osudy 3 sester, které se dozví, že jsou čarodějky. Kromě jejich neustálých bojů s nadpřirozenými jevy a démony, seriál také ukazuje jak se vyvíjí jejich osobní život. Seriál má osm serií a já se nacházím někde v prostřed 5. série. Celý seriál si můžete pustit zde.

5. PÍSNIČKA | Luis Fonsi, Daddy Yankee - Despacito (Remix Audio) ft. Justin Bieber
Španělština je krásný jazyk, který jsem studovala tři roky. Sice toho moc neumím, ale ráda poslouchám španělské písničky a mou oblíbenou je jednoznačně v této době Despacito. Mám ráda tu původní oficiální verzi, ale o něco více jsem si oblíbila Remix, kde zpívá i Justin Bieber. Myslím, že jeho hlas píseň krásně ozvláštnil a dodal písničku energii.Diary: Hello Summer 2017

5. july 2017 at 19:50 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]
Pěkný večer, ráno, nebo odpoledne, záleží kdy si článek čtete. Ráda bych vás po dlouhé době přivítala u kratšího deníčkového článku, ve kterém společně přivítáme léto a také se dozvíte pár informací, jak bude blog během prázdnin fungovat.

Venku už nám nějakou dobu vládne letní počasí, minulý víkend nám začaly prázdniny a po dlouhých týdnech školy nás čeká pohoda, klid a volno. Moje prázdniny začaly docela aktivně a hned první víkend jsem s rodinou vyyrazila na první prázdninový výlet do Teplic nad Bečvou. Chtěla bych se stejně tak aktivně věnovat i blogu a proto jsem se rozhodla, že stejně jako předešlý rok budu psát sérii článků "Holiday Diary", ve kterých se dozvíte něco málo z mého prázdninového cestování a zážitků. Nebudou chybět také jiné články, na kterých pracuju a snad se tento blog dočká brzy i nového vzhledu.

Zároveň bych Vám v tomto krátkém informativním článku popřála krásný začátek léta. Užívejte si letních dnů a krásného počasí co nejvíce. Nezapomeňte si najít čas na nějaký výlet, dovolenou a letní koupačku ať už u moře, koupališti či bazénu. Také si pořádně odpočiňte a načerpejte sílu na další školní rok. A vy pracující si najděte alespoň jeden týden na nějakou dovolenou, na kterou máte právo, po odvedené práci, nebo pořádně odpočívejte alespoň o víkendech.

Přeji krásně strávené léto 2017 vám všem. :)