Diary: Hello Summer 2017

5. july 2017 at 19:50 | Posted by: Ivet |  DENNÍK [Ivet]
Pěkný večer, ráno, nebo odpoledne, záleží kdy si článek čtete. Ráda bych vás po dlouhé době přivítala u kratšího deníčkového článku, ve kterém společně přivítáme léto a také se dozvíte pár informací, jak bude blog během prázdnin fungovat.

Venku už nám nějakou dobu vládne letní počasí, minulý víkend nám začaly prázdniny a po dlouhých týdnech školy nás čeká pohoda, klid a volno. Moje prázdniny začaly docela aktivně a hned první víkend jsem s rodinou vyyrazila na první prázdninový výlet do Teplic nad Bečvou. Chtěla bych se stejně tak aktivně věnovat i blogu a proto jsem se rozhodla, že stejně jako předešlý rok budu psát sérii článků "Holiday Diary", ve kterých se dozvíte něco málo z mého prázdninového cestování a zážitků. Nebudou chybět také jiné články, na kterých pracuju a snad se tento blog dočká brzy i nového vzhledu.

Zároveň bych Vám v tomto krátkém informativním článku popřála krásný začátek léta. Užívejte si letních dnů a krásného počasí co nejvíce. Nezapomeňte si najít čas na nějaký výlet, dovolenou a letní koupačku ať už u moře, koupališti či bazénu. Také si pořádně odpočiňte a načerpejte sílu na další školní rok. A vy pracující si najděte alespoň jeden týden na nějakou dovolenou, na kterou máte právo, po odvedené práci, nebo pořádně odpočívejte alespoň o víkendech.

Přeji krásně strávené léto 2017 vám všem. :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simona Simona | Web | 6. july 2017 at 8:31 | React

Také přeji ty nejhezčí letní dny!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama