My Top10: June 2017 | Charmed, Despacito, Hunter FM ... and more

9. july 2017 at 19:02 | Posted by: Ivet |  OSTATNÉ [Ivet]
13 reasons why

My Top10: Červen

Mojí asi nejzajímavější a nejlépe popsanou top 10 za měsíc květen se mi omylem podařilo smazat, když jsem si myslela, že píšu už nový článek do uložené šablony a já omylem přepisovala ten předešlý vydaný článek. Už tak vydávám málo článků a já si jeden ještě navíc smažu. Jsme to já ale "šikula". Nicméně, dneska tedy přináším další top 10, která asi tak zajímavá nebude, ale i tak se našlo pár mých oblíbenců za uplynulý měsíc. :)

1. NEJHEZČÍ ZÁŽITEK | Výlet do Súľovských skal
Poslední víkend v červnu jsme s rodinou naplánovali menší výlet na Slovensko, kde naším cílem byly Súľovské skaly. Po skoro tří hodinové cestě jsme zaparkovali na parkovišti poblíž vstupu, popadli batohy a vyrazili po turistických značkách, které vedly skalami. Dá se říci, že jsme pořád šlapali do kopce, bez žádného oddechu, prošli jsme různými vyhlídkami až jsme došli k rozcestníků, od kterého jsme se chtěli vydat dál. Bohužel u rozcestníků čekali nějací hlídači, kteří zakazovali vstup dále, protože se tam konaly závody na kolech. Museli by jsme nějaké čtyři hodiny čekat, abychom mohli jít dál a tak jsme to vzdali a raději šli pomalu zpátky k autu. Ta cesta, kterou jsme prošli byla moc pěkná, sice náročnější a je mi líto, že jsme výlet nedokončili.

2. FILM | Sing
Po dlouhé době jsem se odhodlala konečně kouknout na nějaký film, protože já dávám přednost nějakému seriálu. Každopádně rozhodla jsme se kouknout na animovanou pohádku "Zpívej". Jak už z názvu vyplývá jedná se o hudební animovanou pohádku. Zbožňuji hudební filmy ať už animáky nebo jiné a když jsem viděla trailer na tento film, tak bylo jasné, že se na něj chci kouknout. Ale abych byla upřímná trochu to zklamalo mé očekávání. Byla tam asi jen jedna část, která mě bavila a to byl závěrečný koncert. Jinak ten děj byl takový suchý, místy jsem se i nudila, a v polovině jsem věděla jak to přibližně dopadne. Rozhodně se ale bude líbit mladšímu publiku už jen kvůli roztomilým zvířátkům.

3. KNIHA | X
V minulém měsíci jsem psala, že jsem začala číst knihu "Spáleniště: Zkouška". Bohužel jsem teď na čtení neměla moc náladu a knihu jsem nedočetla. Proto tento měsíc, tuto rubriku nechávám prázdnou.

4. SERIÁL | Čarodějky
SEriál Čarodějky patří mezi ty starší seriály, na které jsem koukala už jako malá. Mám ráda kouzla, magii a proto mám tento seriál moc ráda. Děj také ubírá na osudy 3 sester, které se dozví, že jsou čarodějky. Kromě jejich neustálých bojů s nadpřirozenými jevy a démony, seriál také ukazuje jak se vyvíjí jejich osobní život. Seriál má osm serií a já se nacházím někde v prostřed 5. série. Celý seriál si můžete pustit zde.

5. PÍSNIČKA | Luis Fonsi, Daddy Yankee - Despacito (Remix Audio) ft. Justin Bieber
Španělština je krásný jazyk, který jsem studovala tři roky. Sice toho moc neumím, ale ráda poslouchám španělské písničky a mou oblíbenou je jednoznačně v této době Despacito. Mám ráda tu původní oficiální verzi, ale o něco více jsem si oblíbila Remix, kde zpívá i Justin Bieber. Myslím, že jeho hlas píseň krásně ozvláštnil a dodal písničku energii.6. JÍDLO, PITÍ | Energy drinky
Červen byl pro mě měsíc celkem stresující, náročný a já potřebovala něco co by mě nakoplo a tím jsou právě energy drinky, které mě opravdu když potřebuju udrží na nohou a zaženou únavu. Všimla jsem si, že je v poslední době piju dost často a chtěla bych to omezit a vyměnit za něco jiného. Nechci mít návyk na něco, co není pro mě příliš zdravé.

7. KOSMETIKA, PRODUKTY | Dermacol Selfie Make-up
Pro mě nejlepší make-up, který jsem zatím vyzkoušela. Značku Dermacol mám celkově ráda a tento make-up mě ujistil v tom, že této značce budu nadále věrná. Sice mi trvalo trošku déle, než jsem se rozhodla jej koupit, protože když jsem ho poprvé zkoušela nanést na zápěstí, abych se podívala jaký odstín si mám koupit, strašně mi vysušoval pokožku. Po pár denním váhání jsem si ho koupila a musím říci, že na pleti je úplně skvělý. Je matný, takže se po něm tolik nelesknu a hlavně se pěkně roztírá do pokožky a působí velmi přirozeně. Navíc je dvoufázový a obsahuje i bázi pod make-up a tak na sebe nemusíte "patlat" tolik věcí.

8. OBLEČENÍ, DOPLŇKY | Trička z Primarku
Nedávno jsem jela do Primarku a tam si nakoupila spoustu obyčejných, jednobarevných triček a tílek, protože já nemám triček nikdy dost. Všechny z lehkého materiálu, které jsou na léto úplně skvělé a teď je nosím pořád.

9. OBLÍBENÁ ČINNOST | Turistika
Jak už jsme nastínila ve svém nejhezčím zážitků, je léto a to je čas na cestování. Naše rodina má oblibu v turistice a tak jsme často chodili na různé výlety, ať už do hor, skal, nebo po památkách. I když mě občas z toho bolí nohy, ráda chodím na různé vycházky. Občas se u toho i dobře přemýšlí.

10. OSTATNÍ | HUNTER FM
Hunter FM - je hudební kanál na youtube, který živě 24h denně vysílá největší současné hudební hity a já si tento livestream pouším skoro pokaždé, když dělám něco na počítači. Je to vlastně takové rádio bez zbytečně zdlouhavých reklam. Odkaz na stream zde.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama